Napad na stację paliw - policja poszukuje sprawcy
access_time 2010-09-20 14:07:29
W sobotnią noc doszło do napadu na stację paliw przy ul. Mościckiego. Sprawca uderzył pracownika, po czym zabrał gotówkę z kasy. Policja prosi o kontakt osoby posiadające wszelkie informacje na temat napadu i sprawcy.

W sobotnią noc o godzinie 4.30 do pomieszczenia stacji paliw niedaleko blokowiska przy ul. Mościckiego wtargnął mężczyzna z zakrytą kapturem twarzą. Uderzył 72-letniego pracownika w głowę i zabrał z szuflady pieniądze w kwocie 800 złotych. Pracownik próbował bronić mienia, doszło do przepychanki. Sprawca jednak zbiegł zabierając ze sobą gotówkę. Poturbowany pracownik stacji doznał na szczęście tylko niegroźnych urazów i nie trzeba go było hospitalizować.

Rysopis przestępcy: młody mężczyzna, wzrostu ok. 180 cm, szczupłej budowy ciała, ubrany w szara bluzę z kapturem, granatowe spodnie typu jeans, sportowe buty.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje w sprawie prosimy o kontakt z Policją pod numerem 997 lub 014 6281205.

W tym roku to drugi napad na stację benzynową w Tarnowie. Poprzedni miał miejsce w maju. Także nad ranem zamaskowany osobnik sterroryzował obsługę stacji przy ulicy Spokojnej. Zniknął bogatszy o 3,7 tys. zł.


Info: KMP Tarnów

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A