Linia 0b
W kursach z Mościc na Al. Jana Pawła II autobusy będą pomijać ulice Narutowicza i Konarskiego. Kursy od ul. Krakowskiej będą wykonywane ulicami: Bema, Szeroką, Lwowską, Dąbrowskiego, Nadbrzeżną, Mostową do ul. Gumniskiej i dalej swoją podstawową trasą. Na trasie przejazdu pomijane będą przystanki: Narutowicza – Wodna oraz Gumniska – Sąd.
Przystankami zamiennymi dla pomijanych przystanków będą przystanki: Bema-Szkoła, Bema – Targowa, Lwowska-Szeroka oraz dodatkowy przystanek ustawiony przy ulicy Nadbrzeżnej za budynkiem hipermarketu ALMA.
Trasa kursów wykonywanych w kierunku Mościc nie ulega zmianie.
Linie 8, 25 i 27
Z Tarnowa w kierunku Tarnowca kursy od ul. Sikorskiego będą wykonywane ulicami: Bema, Szeroką, Lwowską, Dąbrowskiego i Ziaji. Na trasie przejazdu pomijany będzie przystanek Narutowicza – Cmentarz.
Przystankami zamiennymi dla pomijanego przystanku Narutowicza – Cmentarz będą przystanki: Bema-Szkoła, Bema – Targowa oraz Lwowska-Szeroka.
Kursy powrotne w kierunku ulicy Sikorskiego będą wykonywane ulicami Ziaji, Dąbrowskiego i Konarskiego. Pomijany będzie przystanek Tuchowska – cmentarz, autobusy będą się zatrzymywać na przystanku Konarskiego – Sąd.
Linia 15
W kierunku Hali Tuchowskiej kursy od ul. Sikorskiego będą wykonywane ulicami: Bema, Szeroką, Lwowską, Dąbrowskiego Ziaji. Na trasie przejazdu pomijany będzie przystanek Narutowicza – Cmentarz.
Przystankami zamiennymi dla pomijanego przystanku Narutowicza – Cmentarz będą przystanki: Bema-Szkoła, Bema – Targowa oraz Lwowska-Szeroka.
Kursy od Hali Tuchowskiej w kierunku Krzyża będą wykonywane podstawową trasą linii.
Linia 31
W kierunku Góry Św. Marcina kursy od ul. Krakowskiej będą wykonywane ulicami: Bema, Szeroką, Lwowską, Dąbrowskiego i Ziaji. Na trasie przejazdu pomijany będzie przystanek Narutowicza – Cmentarz.
Przystankami zamiennymi dla pomijanego przystanku Narutowicza – Cmentarz będą przystanki: Bema-Szkoła, Bema – Targowa oraz Lwowska-Szeroka.
Kursy powrotne w kierunku Al. Jana Pawła II będą wykonywane ulicami Ziaji, Dąbrowskiego i Konarskiego. Pomijany będzie przystanek Tuchowska – cmentarz, autobus będzie się zatrzymywał na przystanku Konarskiego – Sąd.
Linia 32
W kierunku Os. Jasna II i Al. Jana Pawła II będą wykonywane ulicami: Bema, Szeroką, i Lwowską. Na trasie przejazdu pomijane będą przystanki: Narutowicza – Wodna i Dąbrowskiego - Gumniska.
Przystankami zamiennymi dla pomijanych przystanków będą przystanki: Bema-Szkoła, Bema – Targowa oraz Lwowska-Szeroka.
Trasa kursów w kierunku Klikowej i FRITAR-u nie ulega zmianie.
Info: ZKM Tarnów
Aktualny rozkład jazdy na stronach Portalu Tarnow.net.pl - dostępny również na Twój telefon komórkowy pod adresem wap.tarnow.net.pl