W niedzielę mecz w Pińczowie
access_time 2010-10-03 12:11:44
Dzisiaj o godzinie 15:00 tarnowska Unia powalczy o ligowe punkty na wyjeździe w Pińczowe z tamtejszą Nidą.

3 X o godz. 15:00 UNIA Tarnów zagra w Pińczowie z NIDĄ. Rywale rozpoczęli sezon jeszcze słabiej od Jaskółek. Po 9 kolejkach zajmują 15. miejsce w tabeli z 7 punktami (2-1-5), bramki 8-16. Nida zaczęła sezon od porażek (m.in. u siebie ze Szreniawą), zaś jedyne zwycięstwa odniosła w połowie września, gdy pokonała u siebie w ciągu 4 dni Orlęta i Czarnych. W ostatniej kolejce przegrała w Wolbromiu z Przebojem 1-2. Unia ma tylko o 2 punkty więcej od Nidy i podobnie jak ona oraz jeszcze 4 kluby z ligi nie wygrała jeszcze na wyjeździe. Czas już ku temu najwyższy, by Jaskółki przerwały serię ligowych meczów bez wygranej!

Historia spotkań Unia - Nida:

2 XI 2002
UNIA - Nida 5 - 0 (Daniel Bartkowski 24, Łukasz Kędzior 36, Łukasz Chrobak 73, Jakub Hołda 84 i 89)