Jak zostać dobrym przedsiębiorcą? Dowiesz się na pikniku „Lata z Radiem"
access_time 2010-08-04 19:10:34
8 sierpnia w Tarnowie odbędzie się piknik „Lata z Radiem”. Wśród licznych atrakcji będzie można odwiedzić stoisko informacyjne, gdzie konsultanci Krajowego Systemu Usług udzielą wszelkich niezbędnych informacji dotyczących tego, jak założyć oraz rozwijać własną firmę.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza wszystkich przedsiębiorców oraz osoby zainteresowane rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej do spotkania z ekspertami Punktu Konsultacyjnego Krajowego Systemu Usług (PK KSU). Stoisko informacyjne zostanie zlokalizowane na terenie pikniku „Lata z Radiem” i będą dostępne dla wszystkich uczestników imprezy.

- Podczas pikniku będzie można dowiedzieć się jak zarejestrować firmę, a następnie prowadzić ją z sukcesem, jak zdobyć środki na jej prowadzenie oraz jak podnieść kwalifikacje swoich pracowników – tłumaczy Agnieszka Paździoch, konsultant Krajowego Systemu Usług, działającego przy Ośrodku Małopolskiego Instytutu Samorządu Terytorialnego i Administracji w Tarnowie.

Uczestnicy imprez będą mogli zdobyć także niezbędne informacje dotyczące wypełniania oraz rozliczania wniosków o wsparcie i finansowanie własnej działalności gospodarczej, jak również poznać możliwości skorzystania z innych form pomocy w prowadzeniu działalności gospodarczej oferowanej przez ośrodki KSU. Dowiedzą się również, gdzie i kiedy odbędą się szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe pracowników oraz jak wziąć w nich udział.


Zobacz też:

Program "Lata z Radiem" w Tarnowie (8 sierpnia)

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A