Wychowanek Unii Tarnów zadebiutował w barwach pierwszoligowego Kolejarza Stróże
access_time 2010-08-05 18:00:39
Łukasz Lisak po siedmiu latach gry w Unii Tarnów, przez najbliższy sezon będzie występował w barwach pierwszoligowego Kolejarza.

We wczorajszym meczu rundy wstępnej Pucharu Polski, nowa drużyna Łukasza Lisaka, po emocjonującej końcówce, przegrała z GKS Tychy 3-2. Spotkanie dostarczyło wielu emocji, a o wyniku spotkania zadecydowały ostatnie cztery minuty, w których piłkarze obu zespołów zdobyli aż trzy bramki. Wynik meczu ustalił w 90 minucie Krzysztof Bizacki. Warto wspomnieć, że był to drugi występ Łukasza Lisaka w dwóch kolejnych sezonach przeciwko GKS Tychy w rozgrywkach REMES Puchar Polski. W poprzednim sezonie "Lisek" wystąpił w barwach Unii w przegranym 0-2 meczu rundy przedwstępnej z GKS w "Jaskółczym Gnieździe".