Rozbój dla 5 złotych i węgierscy oszuści
access_time 2010-08-06 12:47:15
O rozboju młodych tarnowian dokonanym na swoim rówieśniku oraz oszustach podających się za Węgrów - czytamy w dzisiejszym wydaniu Kroniki Policyjnej.

Policjanci KP Tarnów-Centrum zatrzymali na gorącym uczynku dwóch młodych tarnowian w wieku 18 lat, którzy na ul. Nowy Świat w Tarnowie dokonali rozboju na 17-latku z Siedlisk. Sprawcy trzymając pokrzywdzonego za szyję i odzież zażądali wydania pieniędzy. W ten sposób skradli mu 5 zł. Sprawców rozboju zatrzymano w policyjnym areszcie.

Do oszustwa doszło w Tarnowie przy ul. Pułaskiego. Dwoje sprawców mężczyzna i kobieta podających się za obywateli Węgier oraz przedstawicieli pewnej firmy, poprosiło o pomoc 81-letnią kobietę. Przedstawili oni historię jakoby ich znajomy uległ wypadkowi i przebywa obecnie w szpitalu w Tarnowie, oni natomiast potrzebują pieniędzy na leczenie. W ten sposób „pożyczyli” 2400 zł. Sprawcy okazali jednocześnie plik banknotów (dolarów), które mieli wymienić, a następnie oddać w zamian za pożyczone pieniądze, czego do chwili obecnej nie uczynili.


Info: KMP Tarnów

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A