"Zawody" kolarskie na Placu Sobieskiego
access_time 2010-08-06 19:45:40
Spotkanie z Piotrem Przydziałem, prezentacja profesjonalnego sprzętu kolarskiego oraz mini-zawody i profilaktyka zdrowotna – tak w skrócie podsumować można czwartkowe wydarzenie na Placu Sobieskiego.

Aby przybliżyć mieszkańcom miasta klimat trwającego właśnie wyścigu Tour de Pologne, CenterMed, oficjalny opiekun medyczny tej imprezy zorganizował spotkanie ze zwycięzcą Tour de Pologne z 2000 roku, ośmiokrotnym Mistrzem Polski - Piotrem Przydziałem oraz zawodnikami Romet-Weltuor-Dębica.

Piotr Przydział przejechał na rowerze stacjonarnym dystans jednego kilometra, a chętni próbowali pobić ten rekord. Do zawodów przystąpili zawodowcy oraz amatorzy. Nie brakło pań i dzieci, którzy mieli do przejechania dystans o 500 metrów krótszy. Mistrz kolarstwa chętnie bawił się z mieszkańcami Tarnowa i podpisywał karty pamiątkowe a ekipa prezentowała rowery. Nie zabrakło akcentu zdrowotnego - w trakcie trwania imprezy pielęgniarka CenterMed mierzyła zawodnikom i uczestnikom wydarzenia ciśnienie i poziom cukru we krwi.


Info: Centermed

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A