Tarnowianka bije najmocniej - została wicemistrzynią Polski (WIDEO)
access_time 2011-03-02 16:02:26
Joanna Mazurkiewicz potwierdziła, że jest jedną z najlepszych juniorek w kategorii 54 kg. W rozgrywanych Mistrzostwach Polski nasza zawodniczka zdobyła tytuł wicemistrzyni Polski juniorek.

W eliminacjach po zaciętej walce wygrała z brązową medalistką mistrzostw Polski Katarzyną Tutak MOKS Tychy. W ćwierćfinale jednogłośnie na punkty z trzecią w rankingu najlepszych juniorek 2010 roku Natalią Bernasik Boks Tur Łódź.

W półfinale pokonała ubiegłoroczną wicemistrzynie Polski Anie Górnik z Walki Zabrze link do walki półfinałowej.

W finale spotkała się z Katarzyną Bedrą z Zamek Kurzętnik, która na co dzień boksuje i walczy w Kick Boxingu (aktualna mistrzyni świata). Walka to zakończyła się wygraną Bedry. Jednak II miejsce w Mistrzostwach Polski jest jednym z największych osiągnięć Asi.

Wszystkie dzięwczęta zainteresowane treningiem bokserskim zapraszamy do Tarnowskiej Szkółki Bokserskiej. Zapisy do szkółki prowadzone są przez cały rok codziennie od godziny 17.30, MKS Tarnovia. Szczegóły na www.tarnowskiboks.orangespace.pl