Tarnowianka bije najmocniej - została wicemistrzynią Polski (WIDEO)
access_time 2011-03-02 16:02:26
Joanna Mazurkiewicz potwierdziła, że jest jedną z najlepszych juniorek w kategorii 54 kg. W rozgrywanych Mistrzostwach Polski nasza zawodniczka zdobyła tytuł wicemistrzyni Polski juniorek.


W eliminacjach po zaciętej walce wygrała z brązową medalistką mistrzostw Polski Katarzyną Tutak MOKS Tychy. W ćwierćfinale jednogłośnie na punkty z trzecią w rankingu najlepszych juniorek 2010 roku Natalią Bernasik Boks Tur Łódź.W półfinale pokonała ubiegłoroczną wicemistrzynie Polski Anie Górnik z Walki Zabrze link do walki półfinałowej.W finale spotkała się z Katarzyną Bedrą z Zamek Kurzętnik, która na co dzień boksuje i walczy w Kick Boxingu (aktualna mistrzyni świata). Walka to zakończyła się wygraną Bedry. Jednak II miejsce w Mistrzostwach Polski jest jednym z największych osiągnięć Asi.

Wszystkie dzięwczęta zainteresowane treningiem bokserskim zapraszamy do Tarnowskiej Szkółki Bokserskiej. Zapisy do szkółki prowadzone są przez cały rok codziennie od godziny 17.30, MKS Tarnovia. Szczegóły na www.tarnowskiboks.orangespace.pl

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A