Dlaczego wilk miał wielkie oczy? (KONKURS)
access_time 2011-05-27 12:33:21
"Dlaczego wilk miał wielkie oczy?" odpowiedz i wygraj roczny zapas soczewek i płynów o wartości 500 zł, 5 bonów o wartości 70 zł i 10 płynów do soczewek. Uwaga! Konkurs trwa nadal!
Mamy zwycięzców trzeciego etapu (30 kwietnia - 27 maja). Tym razem większość zgłoszeń była na wysokim poziomie. Czekamy na kolejne zgłoszenia.
Nagrody otrzymują: Basia Curyło - bon o wartości 70 zł na zakupy w Fabryce Soczewek, odpowiedź:Wilk miał wielkie oczy, bo nagle założył soczewki i ujrzał wszelkie dziwy tego świata. Ot, choćby pewien kraj nad Wisłą, gdzie w galeriach zamiast obrazów częściej kolorowe ubrania wiszą, w telewizji widać kobietę, a słychać głos męskiego lektora, na żółtym świetle, zamiast zwolnić, kierowcy przyśpieszają, zaś po trawie można chodzić co najwyżej z kosiarką
Stanisław Mulowski - płyn do soczewek 360 ml, odpowiedź: Wilk wypatrywał babcię dzień cały aż go oczy rozbolały. Wieczorem zrozpatrzony woła: mazi do oka ,mazi a tu mu oko za okiem na wierzch z bólu wyłazi.
Gabriela Garncarz - płyn do soczewek 360 ml, odpowiedź: Wilk miał wielkie oczy bo się bardzo zauroczył. A, że wzrok już słaby miał okulary pilnie chciał. Gdyż nie wiedział, że soczewki tanie i dostępne babci okulary musiał wziąć podstępem. Na szczęście w Tarnowie Fabrykę Soczewek mamy, już żadnego wilka się nie obawiamy!


Mamy zwycięzców drugiego etapu (8 kwietnia - 29 kwietnia). Poziom udzielanych odpowiedzi poprawił się. Czekamy na kolejne zgłoszenia.
Nagrody otrzymują: Tomasz Marek - bon o wartości 70 zł na zakupy w Fabryce Soczewek, odpowiedź: Wilk miał wielkie oczy bo na Wałową wyskoczył. Na drugim piętrze, w bramie dwójeczce, zobaczył pokoik, wszedł na chwileczkę. Ceny wszystkiego tak go zatkały, że wyszły mu na wierzch jego wielkie gały.
Sylwia Kachel - płyn do soczewek 360 ml

Kapturka ostrzegała mama:- Pamiętaj o złym wilku, bo kręci się tu od godzin kilku!- Mamo, nie bój się on mi nic nie zrobi, bo w lesie są kręte drogiI tak Kapturek  poszedł w las, bo był na niego czasWilk za krzakiem się schował i go bacznie obserwował,Kapturek szedł zadowolony niczego nie świadomy,ale kiedy wilku mu drogę zagrodził, jego zapał się odrobinę schłodził- Gdzie idziesz Kapturku mój drogi? Czy nie bolą Cię nogi?- Idę na skraj lasu do babcinej chatki, gdzie rosną piękne bratki!- A może pójdziesz na skróty? Bo tu mocno ubrudzisz buty!- No nie wiem, jestem już bardzo spóźniona! Nie wiem czy babcia będzie z tego powodu zadowolona!- Ależ oczywiście, że tak, więc pędź do babci tak raz i dwa.Wilk poszedł krótszą drogą , inną niż wszyscy dotrzeć mogą.Gdy dotarł do chatki zobaczył przerażone oczy babki!Ale było już za późno na trwogi, bo wykorzystał to wilk srogi.
Gdy Kapturek doszedł do chatki, ujrzał wielkie oczy babki. Zapytał:-Babciu co Ci się stało? Masz oczy jak wielkie działo!- To wszystko przez gry wideo, bo okulary znowu gdzieś mi wcięło!Znów zapomniałam kupić soczewek, bo kupowałam garść marchewek!
Morał z tego taki nie lekceważcie wzroku dzieciaki!Kiedy wzrok się psuje, to do okulisty się maszeruje.Jak już  wadę wzroku znamy, do Fabryki Soczewek uderzamy!Tam znajdziemy dużo promocji, oraz moc gościnności!


Monika Gut - płyn do soczewek 360 ml, odpowiedź: Wilk miał wielkie oczy bo wpadł mu w oko Kapturek

W pierwszym etapie konkursu (1 - 7 kwietnia) za odpowiedź na pytanie "Dlaczego wilk miał wielkie oczy? nagrody otrzymują:
Joanna Rębiś - bon o wartości 70 zł na zakupy w Fabryce Soczewek, odpowiedź: Wilk miał wielkie oczy, bo cierpiał na krótkowzroczność. Żeby cokolwiek zobaczyć, musiał bardzo wytężyć swój wzrok. Kiedy zjadł babcię, podniosło mu się ciśnienie dna oka co sprawiło, że jego oczy stały się wyłupiaste i wielkie.
Michał Orłowski - płyn do soczewek 360 ml, odpowiedź: Wilk miał wielkie oczy bo jezdzil Fordem Mustangiem i zobaczył ceny benzyny w Polsce
Jan Gondek - płyn do soczewek 360 ml, odpowiedź: Wilk dlatego miał wielkie oczy, bo miał zatwardzenie i nie czytał reklam w tv jak takim sprawom zaradzić.

Czekamy na kolejne zgłoszenia! Kolejne nagrody rozdamy po otrzymaniu co najmniej 10 poprawnych odpowiedzi i upływie 7 dni od rozwiązania poprzedniego etapu.DLACZEGO WILK MIAŁ WIELKIE OCZY?

Odpowiedz i wygraj:

Roczny zapas soczewek oraz płynów o wartości 500 zł
Jeden z 5 bonów o wartości 70 zł na soczewki kontaktowe
Jeden z 10 płynów do soczewekJak wziąć udział w konkursie?
  1. Polub fanpage www.facebook.com/fabrykasoczewek
  2. Sprawdź na stronie fabrykasoczewek.pl ile kosztuje Płyn Opti-Free Express 355 ml?
  3. Odpowiedz na pytanie "Dlaczego wilk miał wielkie oczy?" - nagradzamy najciekawsze, kreatywne i najbardziej odjechane odpowiedzi!
  4. Prześlij odpowiedzi z punktu 2. i 3. na redakcja@tarnow.net.pl podaj swoje imię, nazwisko i nr telefonu, w tytule e-mail koniecznie wpisz: SOCZEWKICo tydzień w piątek (jeśli będzie co najmniej 10 nowych, poprawnych odpowiedzi) autorów najlepszych odpowiedzi nagrodzimy bonem o wartości 70 zł na soczewki kontaktowe
oraz płynami do soczewek

Po rozdaniu wszystkich nagród dodatkowych, spośród wszystkich poprawnych zgłoszeń wylosujemy zwycięzce, który otrzyma ROCZNY ZAPAS SOCZEWEK KONTAKTOWYCH i PŁYNÓW

Szczegóły i regulamin konkursu dostępne TUTAJ

Sponsor nagród:
FabrykaSoczewek.pl
sklep z soczewkami kontaktowymi oraz akcesoriami

Zapraszamy do naszego punktu w Tarnowie, w centrum miasta, na ulicy Wałowej 2 (punkt mieści się na 2 piętrze, w pokoju nr 12). Na domofonie należy wybrać 12 oraz symbol klucza.

Tarnów

ul. Wałowa 2
tel. 14 691 85 24
tel. 693 12 44 11
pn.-pt: 9-17
sb. 9-13


Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A