Obudź się razem z Wiosną - happening CNiB Żak (FOTO)
access_time 2011-03-22 17:24:59
„Obudź się razem z Wiosną, to już ostatni tydzień rekrutacji!”- tym hasłem artyści(jamanspace, parafianie), sympatycy CNiB Żak w Tarnowie witali wiosnę na ulicy Wałowej. Artyści poprowadzili paradę z „marzanną” na szczudłach na czele, szerząc uśmiech wśród mieszkańców Tarnowa.


Centrum Nauki i Biznesu Żak to instytucja edukacyjna zapewniająca swoim słuchaczom profesjonalne przygotowanie techniczne w najbardziej pożądanych na rynku pracy zawodach, ale także sponsor oraz promotor wielu społeczno-kulturalnych wydarzeń dla mieszkańców regionu. Żak co roku kształci tysiące osób w szkołach policealnych i liceach dla dorosłych a kierunki proponowane przez placówkę są wynikiem ciągłego monitorowania rynku pracy, dzięki czemu jej absolwenci mają ułatwioną drogę w karierze zawodowej.

Jest to szkoła działająca w Tarnowie od jedenastu lat, doskonale rozumiejąc potrzeby naszej społeczności. Nie bez powodu coraz więcej firm i instytucji chce współpracować z Żakiem. Aby ułatwić swoim słuchaczom życie publiczne, szkoła nawiązała szereg porozumień partnerskich, dzięki którym mogą korzystać z wielu zniżek proponowanych przez firmy oraz instytucje w dziedzinach kultury, sportu, gastronomii a nawet sprzedaży internetowej czy usług budowlanych.

Wśród społeczności Żaka spotkać możemy szeroki przekrój społeczeństwa od młodych ludzi rozpoczynających życie zawodowe poprzez studentów, przedsiębiorców, artystów a kończąc na sympatycznych emerytach chcących jeszcze raz przeżyć "te lata". Szkoła nie stawia barier, uważa, że każdy powinien mieć dostęp do edukacji więc proponuje ją zupełnie za darmo. Centrum Nauki i Biznesu Żak w Tarnowie przy ulicy Mickiewicza ½ – Szkoła z tradycją bycia "na czasie".

www.zak-tarnow.edu.pl


Pan PR
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A