Bilety na Scorpionsów schodzą jak świeże bułeczki
access_time 2011-04-14 16:48:56
We wtorek w samo południe ruszyła sprzedaż biletów na koncert Scorpionsów w Tarnowie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że sprzedano już ponad 1700 biletów. Są jeszcze wolne miejsca na trybunach.


Wejściówki kupić można m.in. na stronie ticketpro.pl, w sieci salonów Empik oraz MediaMarkt. We wtorek 12 kwietnia 2011 r. od godz 12.00 rozpoczęto dystrybucje biletów. Przed kasami nie brakowało chętnych. - Zainteresowanie jest bardzo duże, przed godziną 12 mieliśmy już sporą kolejkę - relacjonuje pracownik salonu Empik w domu handlowym przy ulicy Słonecznej.

- Sprzedaż biletów na koncert zespołu Scorpions w Tarnowie przekroczyła nasze oczekiwania. Wejściówki sprzedają się doskonale. Spodziewaliśmy się, że dziesięcioprocentowy rabat na pierwsze tysiąc sprzedanych biletów zachęci wiele osób, ale nie przypuszczaliśmy, że wejściówki oferowane w promocyjnej cenie rozejdą się tak szybko – tłumaczy Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która obok Tarnowskiego Centrum Kultury i miasta Tarnów, jest organizatorem lipcowego koncertu w Polsce.

Ze względu na duże zainteresowanie organizatorzy przedłużyli promocję. Z dziesięcioprocentowym rabatem można było nabywać kolejne 500 biletów.

Obecnie obowiązuje standardowa cena. Najtańsze kosztują 60 złotych, najdroższe w sektorze VIP - 400 zł. Pierwsze 1000 biletów sprzedano z 10% zniżką. W dwa dni sprzedano około 1700 biletów co stanowi blisko 10% całej puli wejściówek. Jak mówił na konferencji prasowej przedstawiciel agencji sportowo-artystycznej, organizatorzy szacują, że stadion miejski pomieści 20 tysięcy widzów.

Warto wspomnieć, że w riderze zespołu pojawiły się wymagania, m.in.: 5 luksusowych samochodów (np. Audi A8) nie starszych niż dwa lata, garderoby z dokładnymi specyfikacjami (gdzie, co ma się znaleźć), napoje (przez alkoholowe do wody gazowanej i niegazowanej), trzy lodówki na scenie w tym jedna obok perkusisty. Warto dodać, że w zespole gra Polak - Paweł Mąciwoda urodzony w Wieliczce. Przed gwiazdą wystąpi support - organizatorzy nie podają kto miałby nim być.

Więcej informacji dot. koncertu i zespołu Scorpions:
Scorpions zagrają w Tarnowie!

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A