Spektakl "Kolega Mela Gibsona" (KONKURS)
access_time 2011-11-16 08:58:49
"Kolega Mela Gibsona" jest satyrą na tak zwane lokalne gwiazdy. Spektal będzie można zobaczyć już w niedzielę 20 listopada o godz. 18.00 w Piwnicach TCK.
Reżyseria: Tomasz Piasecki Obsada: Jerzy Pal jako Feliks Rzepka Inspicjent, sufler: Katarzyna Jędrzejczyk Tomasz Jachimek napisał tekst błyskotliwy, zabawny, ale nie pozbawiony refleksji, w którym zdradza szerokiej widowni z rozbrajającą niefrasobliwością bezprzykładne śmiesznostki i fobie środowiska aktorskiego. Bilety na spektakl dostępny jest również przez internet. http://ekobilet.pl/tarnowski-​teatr Kup bilet - zabierz znajomych lub rodzinę do teatru! Rezerwacje biletów - 14 688 32 87
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl - Tarnowski Teatr przygotował konkurs z wejściówkami na spektakl "Kolega Mela Gibsona". Do wygrania: - 5 jednosobowych zaproszeń na spektakl prezentowany 20 listopada o godz. 18.00. Każdy kto prześle na adres k.bogusz@teatr.tarnow.pl w terminie do 18 listopada do godz. 15.00 swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W treści zgłoszenia należy także podać adres portalu (Tarnow.net.pl). Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej.
Komentarze...