WYGRAJ BILETY NA SCORPIONSÓW (rozwiązanie konkursu)
access_time 2011-06-17 08:18:21
To będzie wyjątkowy koncert zespołu Scorpions! Legendy rocka zagrają 1 lipca o godzinie 21.00 na Stadionie Miejskim w Tarnowie. Będzie to jeden z ostatnich występów niemieckiej grupy w Polsce! Ostatnia szansa na wygraną!
Grupa Scorpions gościła w Polsce kilka razy. Po raz ostatni zespół występował w naszym kraju w 2009 roku. Tegoroczny koncert dla fanów zespołu może mieć wyjątkowy charakter. Będzie to bowiem jeden z ostatnich występów legendarnej grupy w Polsce. W styczniu 2010 roku muzycy Scorpions ogłosili bowiem zakończenie muzycznej kariery. Organizatorem lipcowego koncertu w Polsce jest agencja Prestige MJM, Tarnowskie Centrum Kultury i miasto Tarnów.

Bilety na koncert zespołu Scorpions, który odbędzie się 1 lipca na Stadionie Miejskim w Tarnowie, można będzie nabywać za pośrednictwem strony www.ticketpro.pl oraz w sieci salonów Empik, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju. Bilety mają zróżnicowane ceny. Najdroższe w strefie VIP kosztują 400 złotych. Najtańsze – 60 złotych. Poza tym przygotowane zostały również wejściówki po 150, 190 i 230 złotych.

- W Tarnowie zagramy klasyczne numery z naszych wcześniejszych płyt oraz kilka numerów z ostatniego krążka - zapowiedział Klaus Meine. Założyciel grupy, Rudolf Schenker, obiecuje niespodzianki w postaci nowego wykonania niektórych sztandarowych numerów Scorpionsów.

Zobacz także:
"Scorpionsi" dostali tarninowkę i album
Bilety na Scorpionsów schodzą jak świeże bułeczki
Scorpions zagrają w Tarnowie!
Dzięki uprzejmości Tarnowskiego Centrum Kultury, dla czytelników naszego Portalu mamy dwa bilety wejścia na koncert Scorpionsów na Stadionie Miejskim Tarnowie 01.07.2011 r. na sektor B na płycie (miejsce stojące) o wartości rynkowej każdy po 150 zł.

Swój bilet można zdobyć na dwa sposoby: wysyłając zgłoszenie e-mailem lub odpowiadając na pytanie zadane na naszym fanpage'u na Facebook.com.


Zgłoszenie poprzez e-mail

Aby wziąć udział w losowaniu należy w terminie od 07.06.2011 r. do 21.06.2011 r.:
  1. odpowiedzieć na pytanie: Jaki przydomek nosi basista Scorpionsów, Paweł Mąciwoda?
  2. wysłać poprawną odpowiedź wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i telefonem kontaktowym na adres: scorpions@tarnow.net.pl w temacie wiadomości wpsiując: "Scorpions"
Jedna osoba może przesłać wyłącznie jedno zgłoszenie!

Dotarło do nas 472 zgłoszenia z czego poprawnych było 421. Prawidłową odpowiedzą jest oczywiście "Bejbi" (akceptowaliśmy także odpowiedź "Baby"). Wylosowaliśmy zwycięzcę - Jolanta Kołodziej. Gratulujemy!


Konkurs na Facebook.com
W piątek 17 czerwca 2011 r., po godzinie 15.00 zadaliśmy dwa zadania konkursowe:
1. Podaj imię i nazwisko muzyka, który będąc pełnoprawnym członkiem zespołu Scorpions wydał solowy album pod szyldem Herman Ze German & Friends.
2. Podaj nazwisko muzyka, który nagrał z zespołem Scorpions ich drugą w dorobku płytę, ale po jej ukazaniu się, musiał odejść z zespołu z powodu powołania go do służby wojskowej.

Poprawnych odpowiedzi, czyli kolejno "Herman Rarebell" i "Jürgen Rosenthal" jako pierwsza udzieliła Agnieszka Seweryn i to do niej trafi biletu wstępu na koncert Scorpionsów na Stadionie Miejskim w Tarnowie 1 lipca 2011 r. na sektor B na płycie.

Jeden z biletów rozdamy poprzez portal społecznościowy Facebook. Aby wziąć udział w konkursie należy na swoim profilu dodać do ulubionych stronę Tarnow.net.pl na Facebook.com. Można to zrobić klikając w obrazek tej dłoni , następnie trzeba się zalogować do swojego konta i kliknąć "Lubię to" Tarnow.net.pl.

W okresie pomiędzy 07.06.2011 r. a 21.06.2011 r. poprzez naszą tablicę facebookową zadamy trudne pytanie dotyczące zespołu Scorpions. Pierwsza osoba, która jako pierwsza poprawnie odpowie w komentarzu pod postem z pytaniem, wygra bilet.Pełny regulamin konkursu


Pozostałe konkursy na Tarnow.net.pl
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A