Nocny rajd małym fiatem po ulicach miasta
access_time 2011-06-10 09:36:47
Wczoraj w nocy, nastolatek będący pod wpływem alkoholu i najprawdopodobniej gry komputerowej "Maluch Racer", brawurowo jeździł pod prąd ulicami miasta. Zauważony przez patrol policji, swoją ucieczkę postanowił kontynuować pieszo.


Wczoraj w Tarnowie około godziny 23.40 policjanci patrolujący miasto zauważyli fiata 126p. Kierujący poruszał się pod prąd ul. Sowińskiego, a następnie skręcił w ul. Nowy Świat, ponownie poruszając się w kierunku przeciwnym do nakazu jazdy. Ponadto nie zatrzymał się do kontroli pomimo wyraźnych sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Następnie skręcił w ul. Staszica i pozostawiając pojazd na jezdni, podjął próbę pieszej ucieczki. Policjanci błyskawicznie podjęli pościg i zatrzymali kierowcę. Jak się okazało był nim 18-letni mieszkaniec Odporyszowa. Badanie wykazało, że miał on ponad 1,5 promila w organizmie.

Pirat drogowy pojawił się także w Ryglicach. 3,3 promila alkoholu miał zatrzymany na ul. Łokietka w Ryglicach kierowca fiata 126p. Jak ustalono 35-letni mieszkaniec miejscowości nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami ani wymaganych dokumentów – dowodu rejestracyjnego i potwierdzenia zawarcia umowy OC.


Zobacz także:
Nastolatkowie bohaterami Kroniki Policyjnej

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A