Bezpłatne porady prawnicze dla wszystkich
access_time 2011-06-11 15:26:31
Kolejna edycja akcji "Prawnik za darmo" ruszy w Tarnowie w środę, 15 czerwca. Z inicjatywy Roberta Wardzały będzie można skorzystać w kancelarii prawnej przy ul. Wałowej 2 od godziny 9 do 15. Kilku prawników nieodpłatnie udzielać będzie porad prawnych.


W tym roku to już czwarta tego typu akcja. Poprzednio z oferty darmowych porad prawnych można było skorzystać w Tuchowie, Dąbrowie Tarnowskiej i Brzesku. Mieszkańcy Tarnowa byli adresatami tej inicjatywy już w ubiegłym roku. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie Robert Wardzała zdecydował się powtórzyć akcję także w tym roku. Do dyspozycji będzie tym razem kilku prawników, którzy będą do dyspozycji mieszkańców non stop w wyznaczonych godzinach.

- Mam nadzieję, że tym sposobem pomożemy ludziom, którzy na codzień z tego typu usług nie mogą skorzystać - mówi Robert Wardzała, który oferując darmowe porady odpowiada na społeczne zapotrzebowanie. Dla wielu niezamożnych osób pomoc prawnika jest wręcz nieosiągalna ze względu na koszty usługi przekraczające ich możliwości finansowe. Tymczasem w wielu wypadkach bez fachowej opinii trudno poradzić sobie np. w sporach z pracodawcą czy dużą firmą dysponującą pełną obsługą prawną. Organizując pomoc prawną dla mieszkańców Robert Wardzała chce umożliwić mieszkańcom skuteczne dochodzenie swoich praw.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A