Diamentowy nawóz z Tarnowa
access_time 2011-04-27 16:03:08
Saletrosan Ÿ 26 makro, sztandarowy nawóz produkowany w Azotach Tarnów, otrzymał Diamentową Statuetkę. To nagroda prestiżowa, o wyjątkowym znaczeniu, gdyż przyznawana jest przez rolników, a więc tych, którzy z nawozu korzystają i mogą bezpośrednio docenić jego walory.


Ponadto Azoty Tarnów zostały wyróżnione nagrodą Przedsiębiorca Roku ufundowaną przez Waldemara Pawlaka, wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Gospodarki.

Diamentowa Statuetka to jedna z najważniejszych nagród przyznawanych w konkursie Polskie Nawozy, w którym na poszczególne marki nawozów głosują rolnicy wypełniając specjalne ankiety co tydzień drukowane w „Zielonym Sztandarze”.

Rozstrzygniecie tegorocznej IX edycji miało miejsce w siedzibie redakcji „Zielonego Sztandaru”. Patronat nad konkursem objął Marek Sawicki, minister Rozwoju Wsi i Rolnictwa, a wzięli w nim udział najwięksi krajowi producenci nawozów. Każdy z uczestników mógł zgłosić do konkursu maksymalnie 3 rodzaje nawozów. Azoty Tarnów wytypowały dwa nawozy granulowane: saletrosanŸ 26 makro oraz siarczan amonu AS21 makro. – Diamentowa Statuetka dla saletrosanu Ÿ 26 makro oznacza, że nawóz spełnił wysokie oczekiwania i wymagania rolników – powiedział Sławomir Zając, kierownik Marketingu Operacyjnego Centrum Nawozów.

Podczas tej samej uroczystości Azoty Tarnów wyróżnione zostały przez wicepremiera Waldemara Pawlaka nagrodą Przedsiębiorca Roku. To zaszczytny tytuł przyznany za prorozwojową politykę personalną prowadzoną w tarnowskiej spółce.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A