Skoda Speed Race Show już w niedzielę
access_time 2011-05-28 09:30:09
Co się odwlecze, to nie uciecze. W pierwszym terminie plany imprezy Skoda Speed Race Show pokrzyżowała pogoda. Tym razem chyba już nie stanie na przeszkodzie i show odbędzie się zgodnie z planem – 5 czerwca w godz. 10 – 18 na parkingu Gemini Park.


Będzie to nie lada gratka dla... wszystkich. Przygotowana z wielkim rozmachem impreza zgromadzi atrakcje dla każdego. Począwszy od ścigania na torze gokartowym Speed Race, przez ściankę wspinaczkową Tomasza Oleksego, przez symulatory Formuły 1 aż po jazdy instruktażowe z zawodowymi rajdowcami. Ponadto na scenie wystąpią w pokazach tanecznych dziewczyny z Grupy M4 Dance oraz akrobaci z 74CREW a Skoda zaprezentuje "asystenta parkowania", czyli... samodzielne parkowanie samochodu "kopertą"!

W ciągu dnia odwiedzą imprezę żużlowcy Tauronu Azotów Tarnów i będą mieć ze sobą bilety na mecz z Unią Leszno. Ponadto wszyscy będziemy świadkami malowania autobusu miejskiego "na żywo"!

Smaku gokartowej rywalizacji dodadzą nagrody przygotowane przez organizatorów: puchary Czakramu, Gemini Park i Skody, samochód Skoda do dyspozycji na weekend, zaproszenie do Pałacu Janowice Wellness i Spa, bilety na koncert Scorpions oraz zegarki Casio od sklepu Sezam.

Wszystkie informacje o imprezie można znaleźć na www.skodaspeedraceshow.pl

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A