Życie w Centrum Handlowym (FOTO)
access_time 2011-05-19 21:16:58
Mieszkańcy Gemini Park Tarnów mają za sobą pierwszą noc w Centrum Handlowym i kolejny dzień intensywnych zakupów. Ich mieszkania są już niemal kompletne – zaczęli też prowadzić swoje blogi, na podstawie których zdobywają będą sympatię widzów.


Od środy dwójka mieszkańców je, śpi, robi zakupy – jednym słowem – żyje w Gemini Park Tarnów. Zaczynali od wystroju swoich małych mieszkań – dekoracji ścian, mebli, drobiazgów. Potem przyszedł czas na zakupy odzieżowe, fryzjera a także wybór pupila – salon zoologiczny Fauna Zoo umożliwił wybór zwierzątka.

- W pierwszą noc niewiele spałam, głównie ze względu na ogromne emocje ale też i mojego nowego przyjaciela, szynszyla Maciusia. Okazało się, że prowadzi hałaśliwe, nocne życie - mówi Kinga Stec, mieszkanka Centrum Handlowego. – Dzisiaj zajmowały mnie głównie zakupy ubrań i biżuterii. Odwiedzili mnie też znajomi.

Zakupy to główne zajęcie Mieszkańców Gemini Park Tarnów. Do rozdysponowania mają każde po ponad 7000 tysięcy złotych a dodatkowo jedno z nich wyjedzie na zagraniczną wycieczkę. Pobyt Kingi i Tomka w Gemini Park Tarnów można śledzić na żywo, w lokalnych mediach, na Facebooku oraz na stronie WWW.tarnow.geminipark.pl. Tam też można oddawać głosy na swojego faworyta oraz na bieżąco śledzić ilość głosów.


Zobacz także:
Gemini zamieszkane! (FOTO, WIDEO)
Tomek Sitko: Rywalizacja z kobietą to będzie udręka (WIDEO)
Mieszkańcy wybrani! (WIDEO)
I etap castingu zakończony – jury wybiera Mieszkańca (FOTO)

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A