Młody Jazz: Acoustic Acrobats (WYGRAJ BILET)
access_time 2011-11-30 10:36:17
1 grudnia w Piwnicach TCK usłyszymy czarujące dźwięki z pogranicza jazzu i muzyki etnicznej. Zespół Acoustic Acrobats na żywo zaprezentuje materiał, z którym już wkrótce wejdzie do studia by go zarejestrować i wydać na płycie.
Tarnowski koncert będzie swoistym testem na reakcję publiczności, na nowe kompozycje. Acoustic Acrobats wykonuje muzykę głównie swojego autorstwa, zagrał kilkaset koncertów w Polsce, krajach europejskich, afrykańskich, a nawet na Jamajce. Zdobywali doświadczenia koncertując w synagogach, teatrach, filharmoniach, na stadionach, ale także w kameralnych salach, a nawet w miejscach tak egzotycznych, jak położona w dżungli misja. Zespół tworzy utwory instrumentalne z pogranicza muzyki etno i jazzu, słychać brzmienia charakterystyczne dla muzyki klezmerskiej i bałkańskiej, jest jednak do wychwycenia znacznie więcej wielokulturowych inspiracji oraz barw przywiezionych z całego świata. Koncert zespołu Acoustic Acrobats w ramach cyklu "Młody Jazz" odbędzie się 1 grudnia 2011 r. (czwartek) Piwnice TCK (Tarnów, Rynek 5) Bilety: 9 zł (do nabycia w TCK, Tarnów, Rynek 5) Skład zespołu: Piotr Skupniewicz - Klarnet, klarnet basowy, kompozycja Jacek Hołubowski - Akordeon, kompozycja Adam Leśniak - Perkusja, instrumenty perkusyjne, wokal, kompozycja Jacek Fedkowicz - Gitara basowa, kontrabas, didgeridoo
Dla czytelnikow portalu Tarnow.net.pl - TCK przygotowało konkurs. Do wygrania: - jedno dwuosobowe zaproszenie na koncert Acoustic Acrobats Każdy kto prześle na adres redakcja@tarnow.net.pl w terminie do 1 grudnia do godz. 12.00 swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówki. Wejściówkę wygrała Anna C. Gratulujemy!
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A