Milionowe odszkodowania za przedłużający się remont Krakowskiej?
access_time 2011-12-08 15:18:46
Chcą milionowych odszkodowań od miasta za przedłużający się remont ulicy. Przedsiębiorcy z Krakowskiej w Tarnowie skarżą się na brak przygotowania do remontu i fatalne jego prowadzenie - informuje Radio Kraków.
Ulica Krakowska powinna być gotowa już w listopadzie - będzie najwcześniej w marcu. Handlujący w samym centrum miasta tracą klientów, którzy mają problemy z dotarciem do sklepów, a co za tym idzie pieniądze. Dlatego chcą iść do sądu. mówi właściciel jednej z firm z ul. Krakowskiej Z właścicielem jednej z firmy z ulicy Krakowskiej rozmawiał reporter Radia Kraków Bartek Maziarz. Miasto odpowiada, że obniżyło podatek od nieruchomości na ulicy Krakowskiej. Przedsiębiorcom to nie pomaga bo to obniżka dla właścicieli kamienic od których wynajmują lokale, a nie dla nich samych. Info: Radio Kraków
Uwaga! Informacja z Biura Prasowego Urzędu Miasta Tarnowa: - Przedłużony i ostateczny termin finału remontu ulicy Krakowskiej to 26 lutego 2012 roku, a nie jak podaje dzisiejsza Gazeta Krakowska, koniec marca przyszłego roku - mówi Dorota Kunc-Pławecka, rzeczniczka UMT.
Komentarze...