Ojciec Maksymilian w weekend na deskach teatru (KONKURS)
access_time 2012-03-02 09:40:45
Już w najbliższą sobotę i niedzielę - 3 i 4 marca o godz. 18.00 na scenie Tarnowskiego Teatru im. Ludwika Solskiego zobaczymy sztukę prof. Kazimierza Brauna "Cela Ojca Maksymiliana". Bilety na spektakle można zdobyć na naszym portalu.
Spektakl "Cela Ojca Maksymiliana" jest artystyczną, próbą opowiedzenia historii człowieka, który umierając 14 sierpnia 1941 r. w KL Auschwitz, stał się symbolem moralnego zwycięstwa nad ideologią totalitarną. W postaci św. Maksymiliana zachwyca niezłomność, heroizm oraz gotowość do poniesienia najwyższej ofiary dla bliźniego. Wszystko to sprawia, że widz nie może przejść obojętnie obok świadectwa, jakie pozostawił po sobie Ojciec Maksymilian. Spektakl "Cela Ojca Maksymiliana" Miejsce: Duża Scena, Tarnowski Teatr im. L. Solskiego Termin: 3, 4 marca - godz. 18.00 Bilety: na spektakl dostępne są również przez internet. www.ekobilet.pl/tarnowski-teatr. Kup bilet - zabierz znajomych lub rodzinę do teatru! Rezerwacje biletów - tel. 14 688 32 87
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl - Tarnowski Teatr przygotował konkurs z wejściówkami na spektakl "Cela Ojca Maksymiliana". Do wygrania zaproszenia na spektakl prezentowany w niedzielę 4 marca o godz. 18.00. Każdy kto prześle na adres k.bogusz@teatr.tarnow.pl w terminie do piątku 2 marca do godz. 18.00 swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W treści zgłoszenia należy także podać adres portalu (Tarnow.net.pl). Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej.
Dla czytelników naszego Portalu mamy kolejną pulę zaproszeń na spektakl "Cela Ojca Maksymiliana" w sobotę 3 marca o godz. 18.00. Rozdamy je poprzez portal społecznościowy Facebook. Aby wziąć udział w konkursie należy na swoim profilu dodać do ulubionych stronę Tarnow.net.pl na Facebook.com. Można to zrobić klikając w obrazek tej dłoni , następnie trzeba się zalogować do swojego konta i kliknąć "Lubię to" Tarnow.net.pl.
Komentarze...