Jarek Gugała z Zespołem Reprezentacyjnym w CSM (KONKURS)
access_time 2012-05-11 15:21:32
Zespół Reprezentacyjny wystąpi w najbliższy czwartek 17 maja w Centrum Sztuki Mościce. Grupa wyjaśni dlaczego rzadziej znaczy lepiej.
uzycy przyjmując zaproszenie Centrum Sztuki Mościce, ukłonili się w stronę tarnowskiej publiczności. Zespół nie koncertuje wszędzie i zawsze. Koncert niezwykłej urody "piosenek z tekstem" będzie ucztą dobrego smaku i humoru już w czwartek 17 maja o godz. 18.00 w Centrum Sztuki Mościce. W latach 80. ściągali tłumy (studentów i nie tylko) na programy poświęcone balladom Katalończyka Lluisa Llacha, piosenkom Francuza Georgesa Brassensa czy pieśniom sefardyjskich Żydów. Sami je tłumaczyli i opracowywali. Po wielu latach hibernacji Zespół Reprezentacyjny w swoim najlepszym składzie (Gugała - Karlsbad - Łobodziński - Wojtczak) powrócił w 2006 roku, by sporadycznie pojawiać się na scenie. Uważają, że rzadko znaczy lepiej. W grudniu 2007 Zespół wydał nową koncertową płytę. Pt. „Kumple to grunt".
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy jedno podwójne zaproszenia na koncert Zespołu Reprezentacyjnego w czwartek 17 maja od godz. 18.00 w Centrum Sztuki Mościce. Każdy kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do wtorku 15 maja (włącznie) swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: Gugała Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej.
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A