Ani Mru-Mru w Tarnowie (WYGRAJ BILETY)
access_time 2012-05-25 17:04:09
Ani Mru-Mru wystąpi 5 czerwca w Centrum Sztuki Mościce ze swoim nowym programem "Nuda, rutyna i odcinanie kuponów". Tych skeczy nie znajdzie się ani w telewizji ani w internecie. W konkursie na naszym portalu można wygrać bilety na występ kabaretu.
"Nuda, rutyna i odcinanie kuponów" to najkrótsza charakterystyka zblazowanych gwiazd. Po wielu latach występów kabaretowych na całym świecie, niezliczonych realizacjach telewizyjnych i zaskarbieniu sobie sympatii fanów kabaret Ani Mru-Mru mógłby do tej grupy dołączyć. Jest jednak dokładnie odwrotnie, a swoim nowym programem, pod właśnie takim tytułem - "Nuda, rutyna i odcinanie kuponów" Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek udowadniają, że nie są znudzonymi swoją pracą gwiazdami, a mistrzami rozbawiania w najlepszej formie. Podczas niespełna dwugodzinnego występu na scenie nie zabraknie brawurowego wykonania muzyki ludowej, widzowie zajrzą do gabinetu dermatologa, dowiedzą się kto w kabarecie najbardziej dba o dietę, co można robić w domu spokojnej starości i jak zwykle będą mogli uczestniczyć w programie, a niektórzy zabiorą ze sobą wyjątkową pamiątkę. Tych skeczy nie znajdzie się ani w telewizji ani w internecie. Widzowie w Tarnowie będą mogli ocenić "Nudę, rutynę i odcinanie kuponów" jako jedni z pierwszych już 5 czerwca o godz. 20.00. Data: wtorek, 5 czerwca 2012 r., godz. 20.00 Miejsce: Centrum Sztuki Mościce, ul. Traugutta 1 Bilety w cenie 50 zł do nabycia: - CSM ul. Traugutta 1 tel. (14) 633 46 00 - www.biletynakabarety.pl - www.kupbilecik.pl Informacje i zamówienia grupowe: tel. 601 500 545
DO WYGRANIA: - dwa podwójne zaproszenia z autografami na występ kabaretu Ani Mru-Mru 5 czerwca w Centrum Sztuki Mościce - płyta DVD Ani Mru-Mru "Czerń czy biel" Swój bilet lub płytę DVD można zdobyć na dwa sposoby: wysyłając zgłoszenie e-mailem lub wygrywając je na Facebooku..
Zgłoszenie poprzez e-mail
Aby wziąć udział w losowaniu należy w terminie od 11.05.2012 r. do 31.05.2012 r.:
  1. odpowiedzieć na pytanie: Z którego miasta wywodzi się kabaret Ani Mru-Mru
  2. wysłać poprawną odpowiedź wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i telefonem kontaktowym na adres: konkurs@tarnow.net.pl w temacie wiadomości wpsiując: "Ani Mru-Mru"
Jedna osoba może przesłać wyłącznie jedno zgłoszenie! Konkurs poprzez e-mail zakończony. Spośród ok. 400 zgłoszeń, wylosowaliśmy Agatę S., do której trafią dwa bilety.

Konkurs na Facebook.com
Do wgrania: - 2 bilety na występ kabaretu Ani Mru Mru (5 czerwca 2012 r.) Zasady:
  1. Należy wejść na profil Tarnow.net.pl
  2. Odnaleźć na tablicy profilu Tarnow.net.pl konkursowy post i udostępnić go na swojej tablicy z opcją "Publiczne"
Spośród osób, które spełnią konkursowe wymagania, 31 maja wylosujemy zwycięzce, który otrzyma 2 bilety na występ kabaretu Ani Mru Mru w Tarnowie.
Dwa ostatnie bilety, trafią do: Natalii Czerkies. Gratulujemy!
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A