Śmierć pod kołami pociągu
access_time 2012-05-28 11:23:36
W sobotę rano, oficer dyżurny został powiadomiony przez Straż Ochrony Kolei o tragicznym zdarzeniu, do którego doszło w rejonie wiaduktu kolejowego przy ul. Tuchowskiej.
Maszynista pociągu relacji Przemyśl-Szczecin zauważył mężczyznę stojącego obok słupa trakcyjnego. Pracownik kolei dał sygnał dźwiękowy i zmniejszył prędkość pociągu. Nagle mężczyzna wtargnął na tory. W wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Grupa śledczych, pracująca na czele z prokuratorem, wykonywała niezbędne czynności procesowe. Obecnie trwa ustalanie tożsamości zmarłego. Pozostałe informacje z Kroniki Policyjnej: W piątek wieczorem w rejonie parkingu przy ul. Ochronek w Tarnowie doszło do rozboju. Napastnik uderzył ofiarę w twarz i zabrał jej gotówkę w kwocie 30 złotych. Wykonujący w sprawie czynności policjanci z komisariatu Tarów-Centrum zatrzymali sprawcę. 30-letni mieszkaniec Tarnowa usłyszał zarzut dokonanego w warunkach powrotu do przestępstwa rozboju oraz spowodowania obrażeń ciała. Został doprowadzony do tarnowskiej Prokuratury, na wniosek której sąd rejonowy zastosował wobec niego trzymiesięczny, tymczasowy areszt.

W nocy z soboty na niedzielę w Miechowicach Wielkich zatrzymano mieszkańca Jadownik Mokrych. Mężczyzna, jadąc citroenem w kierunku miejscowości zamieszkania, na łuku drogi nie zapanował nad samochodem i wjechał do przydrożnego rowu, po czym uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie z wynikiem 1,5 promila. Utracił prawo jazdy. Odpowie także za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A