Warsztaty: Fotografia Codzienna w Centrum Sztuki Mościce
access_time 2012-08-17 16:14:12
Nieważne czy posiadasz lustrzankę, zwykłą cyfrówkę, czy robisz zdjęcia telefonem, Centrum Sztuki Mościce oraz Projekt Makowisko zapraszają 23 sierpnia na warsztaty "Fotografia Codzienna".
Centrum Sztuki Mościce oraz Projekt Makowisko zapraszają na warsztaty "Fotografia Codzienna".
  • Jeżeli chcesz wiedzieć jak zrobić dobre zdjęcie, szybko je zamieścić w sieci i pokazać innym – to są warsztaty dla ciebie!
  • Jeżeli chcesz wiedzieć jak sprawnie poprawić zrobione zdjęcie, nie mając drogiego sprzętu – to są warsztaty dla ciebie!
  • Jeżeli masz ambicje i chcesz być dobrym fotografem, który wyśle swoje fotki na konkurs – to są warsztaty dla ciebie!
  • Jeżeli wiesz dużo o fotografii i nie wierzysz, że możesz się czegoś nauczyć – zostań w domu lub przyjdź i spotkaj ludzi, którzy chcą dzielić się wiedzą. Nieważne, czy posiadasz lustrzankę, zwykłą cyfrówkę, czy robisz zdjęcia telefonem. Przyjdź ze swoim sprzętem, aby dowiedzieć się jak i gdzie publikować zdjęcia, żeby dotarły do najszerszego grona odbiorców. Zrobisz swoją własną sesję zdjęciową pod okiem trenera, a następnie będziesz mógł samodzielnie obrobić swoje prace, zasięgając rady u profesjonalisty. Zapraszamy 23 sierpnia 2012 r. o godz. 16.30 do Centrum Sztuki Mościce. Wstęp wolny.
  • Komentarze...
    testststs 10,2,9,1,A