Jesz ile chcesz w Tarnovii (FOTO)
access_time 2013-01-24 13:18:50
Już w najbliższą niedziele, 27 stycznia, rozpocznie się cykliczna akcja pod hasłem "Tarnowianie gotują w hotelu Tarnovia". Gotować będą najbardziej znani tarnowianie. Bohaterką pierwszego spotkania będzie Urszula Augustyn, posłanka PO.
Niedzielnym brunchu: "Jesz ile chcesz" Miejsce: Hotel Tarnovia, ul. Kościuszki 10 Termin: Niedziela, 27 stycznia (niedzielnym brunchu będzie odbywał się w każdą ostatnią niedzielę miesiąca w godzinach od 13.00 - 16.00) Cena: 30 zł od osoby
  • dzieci w wieku od lat 4 do 11 - 50 proc. ceny czyli 15 zł
  • dzieci do lat 3 bezpłatnie Rezerwacje stolików: 14 630 03 50, recepcja@hotel.tarnovia.pl Bohaterką pierwszego spotkania kulinarnego w Hotelu Tarnovia będzie Urszula Augustyn, posłanka PO, która przyrządzi kurczaka z ananasem i mango oraz ryż szafranowy. Przygotowane przez nią potrawy ocenią wybrani przez organizatorów jurorzy. Formuła "Jesz ile chcesz" pozwala na korzystanie z bogatego w zupy, dania gorące i desery bufetu. Pozostałe potrawy i napoje płatne, wg cennika obowiązującego w Restauracji Hotelu Tarnovia. Podczas niedzielnego spotkania, oprócz premiery filmu, odbywać się będzie degustacja potrawy przygotowanej przez bohatera odcinka oraz dań i napojów przygotowanych przez szefów kuchni Tarnovii. Uczestnicy brunchu mogą brać udział w degustacji i ocenie potrawy konkursowej, jednocześnie w losowaniu nagrody głównej, którą będzie dwuosobowe zaproszenie na Bal Sylwestrowy 2013. Nagroda zostanie rozlosowana na koniec każdego cyklu konkursowego tj. 30 czerwca 2013 r. i 29 grudnia 2013 r. Warunkiem uczestnictwa w losowaniu będzie wypełnienie kuponu konkursowego i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych Hotelu Tarnovia.
  • Komentarze...
    testststs 10,2,9,1,A