Chmara Winter w R16 (KONKURS)
access_time 2013-03-19 18:20:13
W sobotę, 23 marca, w piwnicach kamienicy przy Rynku 16 odbędzie się występ Chmara Winter. Powstała muzyka to wynik generowania i rejestracji dźwięku oraz surowa selekcja brzmień już istniejących. Źródłem inspiracji w muzyce duetu Chmara Winter jest wszystko co jest w stanie wydobyć dźwięk.
Chmara Winter Support: Meness & Viktor Termin: sobota, 23 marca 2013 r., godz. 20.00 Miejsce: Rynek 16, Tarnów Bilety: 10 zł (dostępne w Leprikon Irish Pub) Razem w muzyczno-producenckim formacie Chmara Winter łączą idee: "sound making music maschine with no compromise". Powstała muzyka to wynik generowania i rejestracji dźwięku oraz surowa selekcja brzmień już istniejących. Źródłem inspiracji w muzyce duetu Chmara Winter jest wszystko co jest w stanie wydobyć dźwięk. Finalny mix to fala egzekucji podejmowanych decyzji - audio spectrum duetu Chmara Winter. Chmara - kompozytor, aranżer, producent muzyczny, gitarzysta, wokalista & music explorer. Aktywnie działający w obszarach muzyki współczesnej, improwizowanej i eksperymentalnej. Absolwent Szkoły Muzycznej w Bydgoszczy w klasie gitary klasycznej. W swojej dotychczasowej karierze współpracował z wieloma artystami o szerokim zakresie świadomości muzycznej co bez wątpienia nadało sens i trajektorie dalszej twórczości Bartłomieja. Grał i współtworzył m.in z: Alias Free Trio, Popo, George Dorn Screams, Marcin Czubala, Sławomir & Kuba Janicki, Tomasz Pawlicki, Marek Pospieszalski i wiele innych. Winter - multimedia producent, dj & recording artists. Absolwent inżynierii dźwięku SAE Institute w Londynie. Audio realizator tv, video dokumentalista polskiej sceny muzyki eletronicznej. Autor muzyki do reklam i filmów. Twórca videoclipów [min. Novika&Marcin Czubala 'Stay Close', Soulclap 'Lonely C' & 'Powidlo', Pol_On 'Sorrow', The KDMS 'Wonderman']. Jako dj (od 1996) występując u boku takich artystów jak Jacek Sienkiewicz, Marcin Czubala, Catz'n'Dogz, SLG, Carl Craig, 4Hero, A Guy Called Gerald, Faze Action i wielu innych, współtworzył powstawanie niezależnej sceny muzyki elektronicznej w Polsce.
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy dwa podwójne zaproszenie na występ Chmara Winter, który odbędzie się w sobotę, 23 marca 2013 r. o godz. 20.00. Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do czwartku, 21 marca swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "Chmara Winter" Zwycięscy: Anna C., Michał Ł. Gratulujemy!
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A