"Koziołek Matołek" w CSM (KONKURS)
access_time 2013-03-21 15:16:18
W niedzielę, 24 marca, odbędzie się spektakl "Koziołek Matołek", oparty na podstawie bajki Kornela Makuszyńskiego. Spektakl zrealizowany jest w atrakcyjnej dla widza i lubianej przez dzieci konwencji zabawy teatralnej.
Spektakl: "Koziołek Matołek" Teatru Lalek Banialuka z Bielska Białej na podstawie bajki Kornela Makuszyńskiego Miejsce: CSM ul. Traugutta 1, Duża Scena CSM Termin: 24 marca 2013 r., godz. 15.00 Cena biletu: 18 zł Pakiet rodzinny (obowiązujący wyłącznie do 5 osób): pierwsze dwie osoby - po 18 zł, trzy kolejne osoby - po 15 zł Sprzedaż i informacje: Kasa CSM tel. 14 633 46 04 Reżyseria: Lucyna Sypniewska Scenografia: Ewa Pietrzyk Muzyka: Piotr Nazaruk Aktorzy: Małgorzta Bulska, Maria Byrska / Piotr Tomaszewski, Katarzyna Pohl, Lucyna Sypniewska, Radosław Sadowski Materiały: Teatr Lalek Banialuka z Bielska Białej Wartka akcja, barwne przygody, zabawne sytuacje, humorystyczne zdarzenia, wyborowe aktorstwo i przebojowa muzyka wypełniają spektakl, czyniąc go atrakcyjnym i zapewniając widzom chwile niezapomnianego relaksu. A Koziołek znów przemierza świat szukając swego miejsca na ziemi. Odwiedza egotyczne kraje, przebywa na dworze cesarskim, uczy się chińskiego, zaklina węże na targu w Bombaju, spotyka Indian i oczywiście przeżywa wiele emocjonujących przygód - groźnych, śmiesznych i pouczających. Jak zwykle wychodzi cało z każdej opresji i w chwale wraca do rodzinnego Pacanowa, odnajdując - całkiem blisko - to, co dla niego najlepsze.
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy jedno podwójne zaproszenie na niedzielny spektakl dla dzieci "Koziołek Matołek", który odbędzie się już 24 marca 2013 r. o godz. 15.00 na Dużej Scenie CSM. Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do piątku, 22 marca do godz. 12.00 swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "Koziołek Matołek"
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A