Restauracje serwują dania węgierskie
access_time 2013-03-21 14:52:26
Miejscowe lokale włączają się w obchody "Dnia Przyjaźni Polsko – Węgierskiej". W związku z obecnością gości zagranicznych w Tarnowie, na najbliższe dni, przygotowują one specjalne menu.
  • Restauracja "U Włocha" będzie oferować m.in.: specjalne pizze; jedna w kolorach flagi węgierskiej w kształcie serca, druga w kolorach barw narodowych Polski.
  • Restauracja "Tatrzańska" będzie serwować wybrane potrawy z kuchni węgierskiej, takie jak: Bogracz, Sałatka "węgrzyna" i inne.
  • Restauracja "Rosso" rozszerzy menu o Kartę Dań Węgierskich, w której znajdą się potrawy sporządzone wg przepisu węgierskiego kucharza László Matyasa. Swoją ofertę przedstawiła również niedawno otwarta kawiarnia Cafe Tramwaj. 23 marca będą tam serwowane muffinki z kremem w kolorze flagi węgierskiej przy muzyce węgierskiej oraz tematycznym wystroju wnętrza. Kolejną tarnowską restauracją, która włączyła się w obchody "Dni Przyjaźni Polsko - Węgierskiej", jest restauracja Hotelu Tarnovia. W specjalnym menu przygotowanym na tę okazję znalazły się wyśmienite dania kuchni węgierskiej, m.in.: Halaszle, Fogas, czy Gulasz węgierski w kociołku. Zobacz także: Prezydenci Polski i Węgier w Tarnowie
  • Komentarze...
    testststs 10,2,9,1,A