Bracia Bueno Bros zagrają w R16 (KONKURS)
access_time 2013-03-28 12:37:08
W piątek, 5 kwietnia, w R16 zagrają Bueno Bros. To dwaj bracia stworzeni do muzyki, tworzący muzykę i muzycznie oddani rożnym formom tworzenia. Mamy dla Was zaproszenia.
Bueno Bros Support: Joshua Termin: piątek, 5 kwietnia 2013 r., godz. 20.00 Miejsce: Rynek 16, Tarnów Bilety: 10 zł (dostępne w Leprikon Irish Pub) Marcin od zawsze producent. Wyprodukowane utwory wkładał do szuflady. Tej we własnym biurku albo w szafce nocnej swojej kobiety. Później, gdy w szufladach zabrakło miejsca, w uszy szerszej publiczności. Michał przez lata DJ radiowy. W pewnym momencie, tak jak siedział, przeniósł się do klubów, gdzie spędził cały okres studiów już na stojąco. Grał w klubach w całej Polsce - rezydent Kukabary, supportował w SQ takich DJow jak Superpitcher, Dominik Eulberg, David Caretta, Hagal, Petter Von Coil, Joana, Mental. Gral w legendarnym sopockim Sfinksie, Kitchu w Krakowie i wielu innych. Kilka lat temu zamienili Poznań i podróże północ-południe na życie w Londynie, gdzie po rozkręceniu imprez w The Egg czy Aquarium znaleźli wspólny mianownik i kontynuują muzyczne wyczyny. Gdy w 2008 wzięli udział w konkursie ogłoszonym przez Nosowska i QL Music swoimi remixami utworu MAKRO z płyty UniSexBlues wygrali - oboje. Zaskoczenie ustąpiło dopiero przy współpracy z Plexi Records i remixie znanego duńskiego DJa Theodora Zoxa "Hold Me". W 2009 Bueno Bros rozpoczęli kooperacje z zespołem Hey i tak oto 28 maja 2010 ukazał się dwupłytowy album "RE-MURPED" z ich udziałem. Na imponującej propozycji zarówno dla fanów Heya jak i miłośników muzyki elektronicznej i klubowej, znalazło się 5 utworów znanych z krążka - "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!" - zremixowanych przez Bueno Bros, obok propozycji artystów takich jak Smolik, Plastic, Papilot czy Agim.
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy dwa podwójne zaproszenie na koncert Bueno Bros, który odbędzie się w piątek, 5 kwietnia, 2013 r. o godz. 20.00. Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do czwartku, 4 kwietnia swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "Bueno Bros" Zwycięzcy: Magdalena K., Mateusz F. Gratulujemy!
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A