Single i remiksy: Mucha, Książkiewicz, Glinka i Żurek w CSM
access_time 2013-04-03 13:50:12
"Single i remiksy" Marcina Szczygielskiego to komedia, która demaskuje mechanizmy korporacyjnych stosunków i obnaża charakter życia wielkomiejskich singli. Sztuka już 15 kwietnia w Centrum Sztuki Mościce.
Sztuka: "Single i remiksy" Miejsce: CSM ul. Traugutta 1, Duża Scena CSM Termin: 15 kwietnia 2013 r., godz. 19:00 Cena biletu: 100, 80, 70 zł. Punkty sprzedaży indywidualnej:
  • Centrum Sztuki Mościce
  • Stoisko Muzyczne DH Świt
  • Sklep Muzyczny Sonic Sprzedaż i informacje: Kasa CSM tel. 14 633 46 04 Znakomita obsada: - Anna Mucha - Weronika Książkiewicz - Katarzyna Glinka - Lesław Żurek - Wojciech Medyński. Sztuka "Single i remiksy" to komedia demaskująca mechanizmy korporacyjnych stosunków i obnażająca rzeczywisty charakter życia wielkomiejskich singli, pozornie gloryfikujących swoją niezależność i swobodę, a tak naprawdę stających się niewolnikami wychwalanej przez siebie wolności i kariery. Magda, kobieta sukcesu, prezes wielkiej korporacji wydawniczej, stawia na singli, bo przecież - jak mówi - singiel to najlepszy utwór na płycie. W firmie, którą dowodzi, szansę na karierę mają tylko single, więc wszyscy, którzy singlami nie są, wolą ukrywać swoje związki i małżeństwa. Gdy korporacja zostaje wchłonięta przez inną, większą, a nowe szefostwo postanawia zmienić charakter firmy na prorodzinny, Magda wpada w panikę. Tym większą, że do Polski wysłany zostaje nowy przełożony, którego zadaniem ma być zweryfikowanie przede wszystkim jej pracy. Magda natychmiast musi zdobyć partnera! Jak jednak ma to zrobić, gdy przez całe swoje dotychczasowe życie unikała związków jak ognia i po prostu nie potrafi zbudować miłosnej relacji? Dochodzi do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie zatem wydanie służbowego polecania ... Pech w tym, że wysłany z centrali weryfikator ma zjawić się w firmie lada chwila...
  • Komentarze...
    testststs 10,2,9,1,A