Świerczkowiacy zapraszają na koncert (KONKURS)
access_time 2013-01-15 10:55:20
Centrum Sztuki Mościce zaprasza na koncert "Pastuszkowie Hej!" w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Świerczkowiacy. Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na koncert.
Miejsce: CSM ul. Traugutta 1, Duża Scena CSM Termin: 20 stycznia 2013 r. godz. 16.00 Cena biletu: 10 zł Sprzedaż i informacje: Kasa CSM tel. 14 633 46 04 Zimą, kiedy biały puch otula ziemię, przychodzi ochota na wspólną zabawę. Taką jest z całą pewnością kolędowanie i kulig. Zwyczaje pełne radości, psot, śpiewania i tańców. ZPiT Świerczkowiacy i Mali Świerczkowiacy tradycyjnie w okresie noworocznym zapraszają na koncert, podczas którego zaprezentują kuligowe zwyczaje oparte na melodiach, pieśniach i tańcach regionu krakowiaków wschodnich. Nie zabraknie także polskich kolęd i pastorałek, pochodzących z różnych regionów kraju. Aby piękna tradycja kolędowania została zachowana Świerczkowiacy zapraszają publiczność do wspólnego śpiewania znanych i lubianych kolęd. Twórcami programu są: Wiesława Hazuka - choreografia i reżyseria Wanda Zach - choreografia Marta Cichoń - chórmistrz Andrzej Radzik - kierownik muzyczny Jerzy Bardel- akompaniator Anna Bandyk - kostiumy Katarzyna Kokoszka - Kierownik Zespołu Foto: Dariusz Zaród
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy jedno podwójne zaproszenia na koncert "Pastuszkowie Hej!" w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Świerczkowiacy, który odbędzie się już 20 stycznia 2013 r. o godz. 16.00 w Centrum Sztuki Mościce. Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do czwartku, 17 stycznia swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "Pastuszkowie Hej!" Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej. Zwycięzca: Anastazja G. Gratulujemy!
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A