Chiński pogromca cellulitu (KONKURS)
access_time 2013-05-10 12:36:33
Perfect Body i portal Tarnow.net.pl ogłasza kolejny konkurs. Do zdobycia bony rabatowe oraz wejściówki na masaż bańką chińską.
Terminem cellulit określa się nierówności skóry w postaci dołeczków, powstałe wskutek nieprawidłowego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej w skórze i zmian budowy tkanki łącznej. Widoczne gołym okiem grudki i nierówności to powiększone adypocyty, czyli komórki tłuszczowe. Kiedy się powiększają, uciskają naczynia krwionośne i limfatyczne. Przez to pogarsza się krążenie krwi i przemiana materii w komórkach, słabiej przyswajają tlen i składniki odżywcze, a co za tym idzie, źle wydalają produkty przemiany materii i toksyny. Te nieusunięte resztki i woda zaczynają zalegać w tkankach, powiększają się i tworzą tzw. skórkę pomarańczową, czyli cellulit. Cellulit dotyczy przede wszystkim kobiet. Pierwsze zmiany mogą pojawić się już w okresie dojrzewania i dotyczą ok. 12 proc. dziewcząt. W okresie ciąży ilość kobiet z widocznym cellulitem zwiększa się dodatkowo o 20 proc. W okresie przed menopauzą ilość kobiet dotkniętych cellulitem zwiększa się o kolejne 25 proc. Podsumowując: cellulit dotyczy ok. 60 - 70 proc. kobiet. Niektórzy badacze oceniają tę ilość na 85 - 90 proc. Objawy cellulitu to nierówna, pofałdowana skóra w obrębie bioder, ud, kolan, pośladków, brzucha lub ramion z widocznymi guzkami i zgrubieniami. Zgrubienia są niekiedy na tyle duże, że w miejscu występowania powodują ból. Skuteczną metodą w walce z niechcianą skórką pomarańczową jest odchudzający masaż bańką chińską. Masując najbardziej problematyczne partie ciała (brzuch, uda, pośladki) uzyskujemy wyraźne efekty już po pierwszej serii zabiegów. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce, zasysa skórę i tkankę podskórną, co powoduje silne przekrwienie oraz poprawę krążenia płynów ustrojowych. Pobudzą proces przemiany materii i oczyszczania organizmu z toksyn. Dodatkowo uzyskujemy poprawę elastyczności i jędrności skóry oraz usunięcie cellulitu. Podczas wykonywania zabiegu odchudzającego banką chińska, intensywnie masuje się tkankę podskórną ud, pośladków czy brzucha. Jest to mocny masaż, a jego efekty są widoczne już po pierwszym zabiegach. Zaleca się wykonanie od 6 do 10 masaży w jednej serii. Przyśpiesza on krążenie krwi i przemianę materii skutecznie przyczyniając się do redukcji tkanki tłuszczowej.
Ciągle podejmujesz nowe diety odchudzające, które nie przynoszą efektów? Marzysz o uzyskaniu szczupłej i zgrabnej sylwetki?
Weź udział w konkursie
Do zdobycia:
 • Darmowe odchudzające masaże bańką na brzuch, uda, pośladki.
 • Bon zniżkowy na serie 6 masaży odchudzających na brzuch, uda, pośladki 5O proc. taniej w cenie 85 zł. Cena regularna to 170 zł. Zasady konkursu: Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do poniedziałku, 21 maja swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu darmowego masażu bańką chińską lub bon. W temacie wiadomości należy wpisać: "Masaż" by móc wziąć udział w losowaniu jednego masażu lub "Bon zniżkowy", jeśli interesuje Państwa bon rabatowy uprawniający do ceny promocyjnej na serie 6 masaży. Zwycięzcy:
 • Darmowe masaże bańką chińską: Elżbieta P., Agnieszka J., Justyna P., Magdalena S., Elżbieta R.
 • Bon zniżkowy: Karolina M., Joanna S., Monika Ł., Krystyna D., Paulina Ł., Agata S., Dorota W., Anna G., Beata W., Jolanta K., Maria W., Aneta G. Gratulujemy!
  Perfect Body - Studio Modelowania Sylwetki
  Perfect Body - Studio Modelowania Sylwetki ul. Mickiewicza 7, Tarnów tel. 530-997-991 Zapraszamy w godzinach: poniedziałek - piątek od 10:00 do 21:00 sobota - 9:00 - 14:00 Zapisy: tel. 530-997-991 e-mail: perfect.body@wp.pl www.perfect-body.net.pl Badania wskazują na ciągle narastający problem nadwagi i otyłości na świecie, jak i w Polsce. Wiele osób walczy z nadmiarem kilogramów stosując diety cud, które w konsekwencji prowadza do obniżenia przemiany materii, niedoborów witaminowych i efektu jojo. Niewielu z nas wie o tym, że dieta odchudzająca powinna być dobierana indywidualnie dla każdego, uwzględniając płeć, stopień nadwagi, tryb życia, schorzenia i inne dolegliwości. Rekordowa utrata wagi, w Perfect Body wynosi 19 kg, w obwodach łączny spadek 110 cm tj.: 13 cm pod biustem, 26,5 cm w pasie, 19,5 cm w biodrach, po 18 cm w udach, po 7 cm w ramionach. Perfect Body to nowoczesne studio, w którym klient może znaleźć opiekę wykwalifikowanej kadry. Nowoczesne metody kształtowania sylwetki oraz wiedza poszerzana poprzez ciągłe szkolenia sprawia, że klient znajduje profesjonalną pomoc w realizacji celów.
 • Komentarze...
  testststs 10,2,9,1,A