Zobacz nowe widowisko Cyrku Zalewski (KONKURS)
access_time 2013-06-17 13:24:15
Już w najbliższą środę tarnowianie będą mieli okazję zobaczyć nowe widowisko Cyrku Zalewski. Początek spektaklu pełnego humoru, iluzji i pokazów artystów z całego świata o godzinie 17.00 na stadionie KS Błękitni.
Data: środa, 19 czerwca 2013 r., godz. 17.00 Miejsce: stadion KS Błękitni, ul. Piłsudskiego 32 Więcej informacji: www.facebook.com/cyrkzalewski Początek widowiska należeć będzie do Charliego Rigetti, klowna z Czech, który będzie rozśmieszać widownię do łez. Na arenie nie zabraknie akrobatyki w wykonaniu trzech Białorusinów - Trio Schevtchenko, zdobywcy Nagrody dla Młodych Talentów na XIII Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Cyrkowej Warszawa 2012. Artystka z Niemiec – Adriana Spindler zaprezentuje swoje dwa lwy morskie. W programie zaplanowano również pokaz słoni afrykańskich, koni maści Palomino, wielbłądów, dużej iluzji, kóz i akrobatyki napowietrznej. Jednym z głównych atrakcji programu będzie pokaz trzech artystów z Brazylii. Po raz pierwszy w Polsce, grupa Diorio wykona ewolucje na motorach wewnątrz wielkiej, metalowej kuli. Całość poprowadzą Rafał Walusz i Aneta Zalewska.
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy trzy podwójne zaproszenia (1 osoba dorosła plus dziecko do 10-ciu lat) do Cyrku Zalewski obowiązujące na spektakl w Tarnowie w środę (19 czerwca). Zadanie konkursowe: Od kiedy istnieje Cyrk Zalewski? Podpowiedź na cyrkzalewski.pl. Każdy kto prześle prawidłową odpowiedź na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do wtorku, 18 czerwca do godz. 15.00, wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz nr telefonu, weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: ZALEWSKI. Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej. Wejściówki trafią do: Doroty G., Dariusza R., Justyny P. Gratulujemy!
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A