Poznaj typ swojej cery (KONKURS)
access_time 2013-06-21 10:20:43
Perfect Body i portal Tarnow.net.pl w związku z dużą popularnością konkursu, przedłuża go do środy, 26 czerwca. Do zdobycia bony rabatowe oraz wejściówki na elektroniczną analizę cery metodą impedancji bio-elektrycznej z doborem właściwego zabiegu dla danego typu cery.
Czy na pewno znasz typ swojej cery? Nasza cera zmienia się wraz z tym, jaki tryb życia prowadzimy. Kondycja naszej skóry oraz to czy zakwalifikujemy ją do cery tłustej lub suchej zależy od wielu czynników. Lato to jedna z pór roku, w której nasza skóra przeżywa ciężki okres, przygotujmy ją odpowiednio do kąpieli słonecznych. Nasz styl życia, sposób odżywiania się oraz ilości wypijanych płynów w 70 proc. wpływają na naszą cerę, natomiast pozostałe 30 proc. zależy od doboru kosmetyków. Badanie elektroniczne cery ma nam pokazać jak kształtuje się nawilżenie, natłuszczenie oraz stan zrogowacenia naskórka. Zaskakują wyniki w wielu przypadkach, zmieniając ocenę wcześniej postawioną przez klienta. Często okazuje się, że nasza tłusta cera (świecąca się) jest w kierunku suchej, a poprzez błędny pielęgnacyjne tylko pogłębia się problem. Często też sugerując się własną oceną cery kupujemy nieodpowiednio dobrane kosmetyki, które wpływają negatywnie na stan skóry (suchość, świecenie się, wągry, rozszerzone pory itd.). Szczególnie na badanie cery powinny zgłaszać się osoby z problematyczną cerą: alergiczną, trądzikową, naczyniową, atopową, mieszaną, które mają duże problemy z doborem pielęgnacji na co dzień.
Ciągle podejmujesz nowe diety odchudzające, które nie przynoszą efektów? Marzysz o uzyskaniu szczupłej i zgrabnej sylwetki?
Weź udział w konkursie
Do zdobycia:
 • Wejściówki na bezpłatną analizę cery z doradztwem kosmetycznym
 • Bon rabatowy na instruktażową lekcję urody z zabiegiem BIOaktywna Odnowa uprawniający do ceny promocyjnej 30 zł. Cena regularna to 100 zł W skład instruktażowej lekcji urody z zabiegiem BIOaktywna wchodzi:
 • Wywiad kosmetyczny
 • Proste techniki samomasażu twarzy na co dzień
 • Dobór kosmetyków
 • Mapa twarzy z wyjaśnieniem niedoskonałości skórnych
 • Porady
 • Pod kierunkiem specjalistek wykonasz od A do Z zabieg, który należy wykonać raz w tygodniu, oraz elementy codziennej pielęgnacji poprawiające kondycje skóry. Zasady konkursu: Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do środy, 26 czerwca swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówki na bezpłatną analizę cery lub bon. W temacie wiadomości należy wpisać: "Wejściówka" lub "Bon rabatowy", jeśli interesuje Państwa bon rabatowy uprawniający do ceny promocyjnej.
  Perfect Body - Studio Modelowania Sylwetki
  Perfect Body - Studio Modelowania Sylwetki ul. Mickiewicza 7, Tarnów tel. 530-997-991 Zapraszamy w godzinach: poniedziałek - piątek od 10:00 do 21:00 sobota - 9:00 - 14:00 Zapisy: tel. 530-997-991 e-mail: perfect.body@wp.pl www.perfect-body.net.pl Badania wskazują na ciągle narastający problem nadwagi i otyłości na świecie, jak i w Polsce. Wiele osób walczy z nadmiarem kilogramów stosując diety cud, które w konsekwencji prowadza do obniżenia przemiany materii, niedoborów witaminowych i efektu jojo. Niewielu z nas wie o tym, że dieta odchudzająca powinna być dobierana indywidualnie dla każdego, uwzględniając płeć, stopień nadwagi, tryb życia, schorzenia i inne dolegliwości. Rekordowa utrata wagi, w Perfect Body wynosi 19 kg, w obwodach łączny spadek 110 cm tj.: 13 cm pod biustem, 26,5 cm w pasie, 19,5 cm w biodrach, po 18 cm w udach, po 7 cm w ramionach. Perfect Body to nowoczesne studio, w którym klient może znaleźć opiekę wykwalifikowanej kadry. Nowoczesne metody kształtowania sylwetki oraz wiedza poszerzana poprzez ciągłe szkolenia sprawia, że klient znajduje profesjonalną pomoc w realizacji celów.
 • Komentarze...
  testststs 10,2,9,1,A