Kabaretowy freestyle z Ad Hoc (KONKURS)
access_time 2013-06-19 15:25:51
W piątek, 21 czerwca, w Piwnicach TCK odbędzie się kolejny Wieczór Komedii Improwizowanej z udziałem Grupy Ad Hoc. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w Biurze Obsługi TCK – Rynek 5.
Wieczór Komedii Improwizowanej: Grupa AD HOC Miejsce: TCK - Rynek 5 Termin: piątek, 21 czerwca, godz. 20:00 Cena biletu: 20 zł do nabycia w Biurze Obsługi TCK – Rynek 5. Zapraszamy do Piwnic TCK na kolejny Wieczór Komedii Improwizowanej z udziałem Grupy Ad Hoc, w skład której wchodzą kabareciarze z takich formacji jak: Puk, Ucho, Chwilowo Kaloryfer, Sam. Organizowane przez nich Wieczory Komedii Improwizowanej to mieszanka improwizowanych scenek, gier, etiud, wierszy i piosenek, które powstają na bieżąco, w oparciu o określone wcześniej zasady i przy dużym udziale publiczności. Grupa AD HOC powstała w 2008 roku z inicjatywy Kabaretu PUK, który skrzyknął kilkoro znajomych kabareciarzy i zaraził ich pomysłem na wspólne improwizowanie. Od tamtej pory konsekwentnie  i z nieustającym zapałem niosą kaganek improwizacji  przez polskie sceny  kabaretowe. Organizowane przez nich Wieczory Komedii Improwizowanej to mieszanka improwizowanych scenek, gier, etiud, wierszy i piosenek, które powstają na bieżąco, w oparciu o określone wcześniej zasady i przy dużym udziale publiczności. Ich występy nie mogą się obyć bez aktywnie współdziałającej widowni, której bez oporów oddają prawo do decydowania o tym co, gdzie, z kim, dlaczego i pod jakim tytułem ma się dziać na scenie. Im większa wyobraźnia widza, tym większe wyzwanie dla nich i ciekawszy efekt.   Żaden kabareciarz nie tworzył jeszcze wiersza do wymyślonego przez Ciebie tytułu ani nie odgrywał na scenie dnia z Twojego życia? Chciałbyś zobaczyć etiudę w mrowisku albo skecz po chińsku? A może chcesz, by ktoś wymyślił na poczekaniu  piosenkę o  Twojej cioci z Andrychowa? Przyjdź na występ AD HOC, a Twoje życzenia mogą się spełnić! Zaletami takich występów są:
  • niepowtarzalność - widz ma świadomość unikalności występu- nie jest możliwe powtórzenie go po raz drugi;
  • energetyczność - improwizacja jest bardzo żywą dziedziną kabaretową, zarówno dla kabareciarzy jak i widzów;
  • interaktywność - widownia podając sugestie decyduje na jaki temat ma być scena, kto ma w niej wystąpić etc.
    Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy jedno podwójne zaproszenie na występ Ad hoc, który odbędzie się w piątek, 21 czerwca o godz. 20:00 w Piwnicach TCK. Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do czwartku, 20 czerwca (włącznie), swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "Ad hoc" Zwycięzca: Krystian C. Gratulujemy!
  • Komentarze...
    testststs 10,2,9,1,A