Wybitni lekarze specjaliści bliżej – już nie trzeba jeździć do Krakowa
access_time 2013-06-20 14:12:39
Dobra informacja dla tarnowian dojeżdżających do Krakowa na konsultacje medyczne. W odpowiedzi na prośby wielu pacjentów, CenterMed uruchamia dyżury lekarzy z Krakowa w swoim Centrum Medycznym przy ul. Słonecznej 32.
Teraz to specjaliści ze stolicy Małopolski, na co dzień przyjmujący m.in. w szpitalu Bonifratrów, Rydygiera czy Narutowicza, będą służyć swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem bezpośrednio w Tarnowie. Do dyspozycji tarnowian będą:
  • dr n. med. Joanna Bartlewicz-Wójcik – znany ultrasonografista w dziedzinie chirurgii naczyniowej. Specjalizuje się w laserowym usuwaniu żylaków oraz zabiegach skleroterpii
  • lek. med. Wojciech Kolka – specjalista ginekolog, specjalizujący się w andrologii, laparoskopii, histeroskopii i koloskopii
  • lek. med. Tomasz Bazański – specjalista ginekolog, specjalizujący się w badaniach USG położniczych i ginekologicznych
  • lek. med. Rafał Cygan - znany chirurg ogólny, wykonujący zabiegi chirurgiczne oraz skomplikowane operacje.
  • lek. med. Zdzisław Pachacz - znany ortopeda traumatolog dziecięcy – ultrasonografista, który specjalizuje się w leczeniu wad postawy dzieci, które znajdują się na czele listy chorób cywilizacyjnych. Sami lekarze przyznają, że nie zastanawiali się długo nad propozycją przyjmowania pacjentów w tarnowskim CenterMedzie. - Zdecydowałam się na pracę w Tarnowie ponieważ bardzo często tarnowscy pacjenci trafiają do Szpitala Bonifratów w Krakowie. Teraz po prostu będzie łatwiej im pomóc – podkreśla doktor Joanna Bartlewicz-Wójcik. - Tarnów to piękne miasto, a otwarcie autostrady pozwoliło mi na rozszerzenie  współpracy i  budowanie nowych relacji z tarnowskimi pacjentkami – dodaje lekarz Wojciech Kolka. Początkowo krakowscy medycy będą przyjmować w tarnowskiej przychodni jeden-dwa razy w miesiącu. - Jeżeli chętnych będzie więcej dyżury będą odbywały się częściej. Konsultacje medyczne udzielane przez specjalistów z Krakowa będą płatne, nie będą refundowane z Narodowego Funduszu Zdrowia. Zapewniam jednak, że ceny będą "tarnowskie" czyli stosunkowo niskie - podkreśla Bartłomiej Ostręga, dyrektor Działu Zdrowia Publicznego CenterMed. Dodatkowo osoby, które zapiszą się do "Programu ZdrowJA" realizowanego przez CenterMed otrzymają zniżki na wizyty oraz rabaty przy zakupach np. w wybranych sklepach medycznych w całym regionie. Rejestrować można się osobiście w przychodni CenterMed’u (Tarnów, ul. Słoneczna 32) albo ze pomocą infolinii CenterMed’u dzwoniąc na numer 801 404 402. Więcej informacji także na www.centermed.pl Zobacz także: Centrum Medyczne otwarte dla pacjentów (FOTO)
  • Komentarze...
    testststs 10,2,9,1,A