Kali&Paluch w andrzejkowy wieczór wystąpią w Tarnowie (KONKURS)
access_time 2013-11-25 10:47:44
W andrzejkowy wieczór warto wybrać się na hip-hopowy koncert z górnej półki. W klubie Osteria Bowling Pub, przed tarnowską publicznością wystąpi duet Kali & Paluch. Początek imprezy o godz. 19.00. Wstęp jedyne 25 zł.
Kali i Paluch, to przedstawiciele ulicznego nurtu w hip hopie, którzy swoją postawą i dokonaniami muzycznymi zyskali sobie uznanie wśród fanów rapowej muzyki w całej Polsce. Duet da koncert w Tarnowie w sobotę, 30 listopada, w klubie Osteria Bowling Pub, przy ul. Piłsudskiego 30. Początek imprezy o godz. 19.00. Podczas tego szczególnego wieczoru imprezę rozkręci i poprowadzi niezawodny Dj Kozak. Na scenie wystąpią także supporty: Ciuki, Heyli, Ślizu, Olka oraz Tater&Polar. Bilety w cenie 25 zł. dostępne są w przedsprzedaży w sieci sklepów z alkoholem Al. Capone oraz w sklepie 3maj Fason (CH Świt). W dniu koncertu cena biletu wynosić będzie 30 zł. Występ Kaliego i Palucha to nie jedyne hip-hopowe wydarzenie, w którym warto wziąć udział. Dokładnie tydzień po koncercie tego duetu, 7 grudnia, w Osterii Bowling Pub wystąpi Sokół i Marysia Starostka. Stąd też ciekawa oferta promocyjna. Każdy posiadacz biletu na koncert Kaliego i Palucha może zakupić wejściówkę na koncert Sokoła i Marysi w obniżonej cenie 20 zł. Zniżka działa również w drug stronę: posiadacze biletu na koncert Sokoła i Marysi mogą zakupić bilet ze zniżką na koncert Kaliego i Palucha. Promocja obowiązuje przy zakupie biletu w sklepie 3maj Fason w CH Świt. Marcin Gutkowski, znany jako „Kali”, pochodzi z Krakowa. Założył formację „Firma”, do której należał przez 10 lat. W 2010 roku rozpoczął karierę solową. Założył własną wytwórnię Ganja Mafia Label, a pierwszym efektem jej pracy było wydane rok później dwupłytowe wydawnictwo pt. 50/50, które może poszczycić się mianem złotej płyty. Pochodzący z Poznania Łukasz „Paluch” Paluszak to były członek grupy Aifam, który na swoim koncie ma już 6 solowych albumów. Bezkompromisowy styl, szacunek dla prawdziwych wartości, ale także zamiłowanie do muzycznych eksperymentów prowadzące do wielu niekonwencjonalnych rozwiązań na jego płytach sprawiły, że obecnie uważany jest za jednego z najważniejszych przedstawicieli ulicznego rapu w Polsce.
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy jedno podwójne zaproszenie na koncert Kali i Palucha w Osteria Bowling Pub. Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do czwartku, 28 listopada (włącznie), swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówki. W temacie wiadomości należy wpisać: "KALI&PALUCH" Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej.
Komentarze...