Mikołajkowy koncert Sokoła i Marysi
access_time 2013-12-02 13:21:35
Na kilka dni przed premierą nowej płyty, duet Sokół i Marysia Starosta, wsparty przez didżeja B, zagra ostatni koncert promujący wydany w 2011 roku krążek zatytułowany "Czysta brudna prawd". Występ odbędzie się w najbliższa sobotę, 7 grudnia, w Osteria Bowling Pub.
Koncert: Sokół i Marysia Starosta, DJ.B Data: sobota, 7 grudnia 2013 r., godz. 17.30 Miejsce: Osteria Bowling Pub, ul. Piłsudskiego 30 Bilety: od 25 listopada w cenie 25 złotych do kupienia w sklepie 3maj Fason Club (D.H. Świt, III piętro), w dniu koncertu bilety w cenie 30 złotych; osoby posiadające bilet z przełożonego koncertu z 7 października, wchodzą za okazaniem niniejszego biletu Szczegóły: wydarzenie na Facebooku
Duetu Sokół i Marysia Starosta oficjalnie działa od 2011 roku. Wtedy też do sprzedaży trafiła ich pierwsza wspólna płyta zatytułowana “Czysta brudna prawda”. W ramach koncertu, jaki odbędzie się 7 grudnia w Tarnowie, zaprezentowany zostanie materiał ze wspomnianego albumu. Pomimo ponad dwóch lat od ukazania się krążka, utwory na nim zawarte, takie jak “Myśl pozytywnie”, “Sztruks”, “Reset” i “Kilka pytań”, brzmią dzisiaj równie ciekawie, jak w momencie premiery. Płyta przez wielu zaliczona została do najlepszych wydawnictw nie tylko 2011 roku, ale w całej historii krajowego rapu. Tarnowski koncert będzie ostatnim występem promującym album. Już 13 grudnia do sklepów trafi bowiem druga wspólna płyta rapera i wokalistki zatytułowana "Czarna biała magia".
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A