Minimalna przegrana szczypiornistów (FOTO)
access_time 2013-12-03 16:49:15
W meczu o mistrzostwo I ligi piłki ręcznej mężczyzn zespół SPR-u Tarnów po bardzo zaciętej walce uległ na własnym parkiecie drużynie z Ostrowa Wielkopolskiego 24:25.
Przez większą część meczu na tablicy widniał wynik remisowy. Tylko raz, w 20 minucie tarnowianie zdołali wypracować sobie 3 bramkową przewagę i prowadzili 10:7. Niestety zmobilizowani goście bardzo szybko odrobili straty i ustanowili wynik pierwszej połowy na swoja korzyść 11:12. Druga połowa to gra „bramka za bramkę”. W 59 minucie przy stanie 24:24 tarnowianie wykonywali rzut karny, niestety nieskutecznie. Goście natychmiast dorzucili bramkę wygrywając całe spotkanie 24:25. Kolejny mecz zespół SPR-u rozegra w Łodzi, z tamtejszą Anilaną. I liga piłki ręcznej: SPR Tarnów – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 24:25 (11:12) Bramki dla SPR-u Tarnów: Dutka 7, Kowalik 4, Niemiec 3, Szatko 3, Kubisztal 3, Jewuła 1, Basiak 1,Gabiga 1, Wajda 1 KPR Ostrovia: Galewski 7, Bielec 7, Jedwabny 3, Górny 2, Czerwiński 2, Dutkiewicz 2, Sobczak 1, Wojciechowski 1. Foto: Tomasz Schenk