EWELINA - Galanteria skórzana

EWELINA - Galanteria skórzana

Witamy Państwa w świecie galanterii skórzanej "FH EWELINA"

Dzięki współpracy z takimi firmami jak Samsonite, ADAX, Wittchen, Cardinal, davidjones, Valentini, Giudi w naszej ofercie znajdą Państwo tysiące wzorów galanterii skórzanej, zarówno tej ekskluzywnej jak i przeznaczonej do codziennego użytku.


Wieloletnia tradycja w handlu oraz pasja powoduje, że gwarantujemy naszym klientom najwyższy standard usług i zapewniamy pełną satysfakcję. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą na naszej stronie. Firmy w szczególności zapraszamy do działu Dla Firm gdzie znajdziecie Państwo ofertę współpracy. Oprócz galanterii skórzanej w naszej ofercie znajdują się także atrakcyjne prezenty na każdą okazję oraz torby podróżne, plecaki i parasole.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego oraz Allegro;

https://www.fh-ewelina.pl/

o nas

Firma rodzinna, założona w 1986 roku przez Zofię Barwacz, w 1996 roku przekazana córce Ewelinie, Elżbiecie Kowalskiej. Działalność Firmy jest
skoncentrowana na zaspokajaniu potrzeb wymagających klientów. Oferujemy elegancką, ekskluzywną galanterię skórzaną, portfele, saszetki, aktówki, organizery itp. Klasyczne, oryginalne i wyrafinowane kolekcje torebek, teczek, piękne szale i kapelusze, wyszukane paski, rękawiczki i parasole.

 

Posiadamy bardzo bogatą ofertę bagażu twardego i miękkiego, walizy, torby, wózki i plecaki oraz akcesoria bagażowe. Dla kobiet i mężczyzn biznesmenów mamy dużą ofertę toreb biznesowych i komputerowych od etui na notebooki do "transporterów biura". Dołożyliśmy starań by mogli Państwo ubarwić towarzyskie i biznesowe spotkania. Oferujemy zestawy ekskluzywnych upominków dla partnerów w biznesie, przyjaciół i najbliższych. Zapewniamy fachową obsługę wszystkich naszych klientów. 

oferta

Kolekcja ekskluzywna

W naszej ofercie ekskluzywnej
znajdą Państwo:

  • - teczki
  • - torby komputerowe
  • - torby bagażowe
  • - portfele
  • - akcesoria biznesowe
  • - biwuary
  • - etui

Kolekcja standardowa

W naszej ofercie standardowej
Oferujemy:

- Rękawiczki
- walizki turystyczne
- parasole
- portfele
- paski

Tytuł oferty (nowy)

Opis oferty (nowy)

Tytuł oferty (nowy)

Opis oferty (nowy)

Asortyment

kontakt