AGADAR

AGADAR

Firma AGADAR powstała w 1998r. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w dystrybucji wysokiej jakości akumulatorów rozruchowych przeznaczonych do wszystkich typów pojazdów samochodowych, autobusów, ciągników i maszyn rolniczych.

o nas

Posiadamy w ciągłej sprzedaży detalicznej i hurtowej pełny asortyment akumulatorów 12V o pojemności od 36 Ah do 230 Ah i 6 V od 165 Ah do 230 Ah. Ponadto oferujemy szeroki wybór akumulatorów do motocykli, skuterów i całkowicie bezobsługowych żelowych (AGM) do UPS-ów, alarmów, kas fiskalnych i skuterków dziecinnych. W ofercie znajdą Państwo również szeroki wybór prostowników produkowanych z podzespołów najwyższej jakości, które gwarantują długoletnie działanie urządzeń.

oferta

Akumulatory

W naszej ofercie znajdują się doskonałej jakości akumulatory takich firm jak: ZAP, Sznajder, Varta, Autopart, Banner i innych. Oferujemy akumulatory przeznaczone zarówno do samochodów osobowych, samochodów ciężarowych, autobusów, ciągników oraz maszyn rolniczych. Akumulatory przez nas sprzedawane to produkty w 100 % oryginalne, gwarantujące najwyższą jakość i niezawodność działania.

Prostowniki

W naszej ofercie posiadamy prostowniki firm Masta i Ring. Urządzenia zbudowane są z komponentów najwyższej jakości, które gwarantują długoletnią pracę. Prostowniki przez nas oferowane przeznaczone są do różnego typu akumulatorów i mają wiele zastosowań.

Dywaniki

Dywaniki samochodowe W sprzedaży posiadamy pełen wachlarz dywaników welurowych oraz gumowych do wszystkich modeli samochodów osobowych jak i ciężarowych. Produkowane w Polsce, z materiałów najwyższej jakości spełnią wymagania każdego klienta. Szeroka gama kolorystyczna pozwoli dobrać dywaniki do koloru pojazdu.

Asortyment

kontakt

Zapraszamy do naszej siedziby. Na miejscu sprawdzimy Twój akumulator i jeżeli trzeba dopasujemy nowy. Trafisz do nas bez problemu.