Profesjonalny montaż i naprawa instalacji gazowych w samochodach
        
        
        
        
        

        
    
        

        
        

        

        
        

        

        
        


      
      
    


        

AutoGaz Wójcik

Instalacja gazowa w Twoim samochodzie

AutoGaz Wójcik

Profesjonalna instalacja, serwis i obsługa samochodowych instalacji gazowych w Tarnowie.
Firma WÓJCIK AUTOGAZ jest rekomendowanym warsztatem serwisowym przez STAG AUTOGAS SYSTEMS

o nas

Ponad 10 lat doświadczenia w pracy z instalacjami LPG dla samochodów osobowych pozwala nam zaoferować i zagwarantować najwyższą jakość naszych usług. Doświadczenie obecnych pracowników WÓJCIK AUTOGAZ, zdobyte w warsztatach w kraju i zagranicą, setki założonych instalacji, niezliczona ilość wykonywanych regulacji i napraw instalacji gazowych sprawiły, że szybko i sprawnie diagnozujemy pojazd klienta a także wykonujemy usługę bez zbędnego zawyżania cen czy przedłużania czasu oczekiwania na wykonanie usługi.

Wieloletnie doświadczenie i specjalistyczna wiedza pracowników AC SA, producenta samochodowych systemów LPG/CNG marki STAG sprawia, że w produktach z powodzeniem łączone są innowacyjne rozwiązania z niezawodnością i prostotą ich obsługi. Przekłada to się bezpośrednio na zadowolenie klienta, otrzymującego produkt najwyższej jakości, przyjazny środowisku i w przystępnej cenie

oferta

Instalacje

Oferujemy najnowsze rozwiązania wiodących producentów instalacji gazowych do samochodów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu i serwisie instalacji i komponentów systemów STAG.

Serwis LPG

Wykonujemy montaż instalacji gazowych, a także pełny serwis instalacji LPG, przeglądy techniczne oraz ich diagnostykę. Przeprowadzamy także regulację instalacji gazowych a także przygotowujemy dokumentację techniczną i homologacje.

Drobne naprawy

WÓJCIK Autogaz oferuje także drobne usługi serwisu instalacji gazowych dla Twojego samochodu. Zapytaj co możemy dla Ciebie zrobić!

kontakt

Potrzebujesz porady? Nie wiesz jaką instalację wybrać? Nie wiesz czy będzie dobra dla Twojego samochodu?
Napisz, zadzwoń, przyjedź - skontaktuj się z nami tak jak Tobie jest najwygodniej! Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie do Twoich potrzeb!

ZADZWOŃ
+48 501 253 329

NAPISZ
kontakt@autogazwojcik.pl

PRZYJEDŹ
ul. Brandstaettera 1
33-100 Tarnów

GODZINY OTWARCIA
Pon - Pią   8:00 - 17:00

NIP: 993-013-37-11
REGON: 362-82-67-97