Alti Group

home

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą całą ofertą.

o nas

Jesteśmy nowocześnie działającą firmą od 1995 roku. Głównym sektorem działalności firmy jest dystrybucja szerokiej gamy olejów samochodowych, chemii samochodowej, kosmetyków samochodowych, płynów eksploatacyjnych,lakierów i akcesoriów samochodowych.

oferta

Twój samochód jest w Twoich rękach

szampony samochodowe,  kosmetyki do pielęgnacji kokpitów, środki do prania i odplamiania tapicerki, preparaty do czyszczenia i pielęgnacji skórzanej tapicerki, hydrowoski, nabłyszczacze, preparaty do konserwacji opon i elementów plastikowych, płyny do mycia szyb, reflektorów, preparaty do zmywania uporczywych zabrudzeń z karoserii owady, guma, smoła i wiele innych..

Autodetailing wnętrza

Tapicerka materiałowa czy skórzana, jedna i druga mają swoje plusy i minusy, nie ulega jednak wątpliwości, że obydwie się brudzą. Potrafimy zadbać o każdy rodzaj tapicerki. Tkaniny poddajemy zabiegowi wyczyszczenia metodą parową oraz zaimpregnujemy. Tapicerkę skórzaną oczyścimy i zabezpieczymy odpowiednimi preparatami, dobranymi do oczekiwań Klienta. Skórę czyścimy i pielęgnujemy naturalnymi olejkami wraz z odżywkami lub preparatami wykorzystującymi nanotechnologię. Dzięki takiemu traktowaniu, struktura skóry pozostaje w nienaruszonym stanie. Jest głęboko odżywiona i zabezpieczona

Prestige Detaling Cinic

- zabezpieczenie powłok lakierniczych
- wieloetapowe korekty lakieru
- zabezpieczenie felg, szyb i reflektorów
- detailing wnętrza (pielęgnacja i zabezpieczenie tapicerki skórzanej oraz  materiałowej)
- pielęgnacja komory silnika (metodą parową)
- mycie spa

    Asortyment

    kontakt

    ALTI GROUP 33-100 Tarnów ul. Ochronek 5 tel/fax (14) 627 31 12 alti@tarnow.net.pl