Wygrana Unii z Górnikiem Libiąż (WIDEO)
access_time 2014-05-22 10:59:20
W trzydziestej kolejce spotkań III ligi, piłkarze Unii Tarnów wygrali na wyjeździe z Górnikiem Libiąż 1 do 0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył 17-letni napastnik "Jaskółek", Filip Wójcik, który wykorzystał doskonałe podanie Piotra Drozdowicza w 34 minucie meczu.
GÓRNIK Libiąż - UNIA Tarnów 0-1 (0-1) Bramka: 0-1 Filip Wójcik 34. GÓRNIK: Półtorak - Chojnowski, Górka, Ambroziak, Grabowski - Wantulok, Patyk (70 Wilczak), Adamczyk, Szlęzak, Pawlak - Witoń. UNIA: Lisak - Jamróg, Więcek, Mikołajczyk, Węgrzyn - Kazik, Kuzdra (56 Tyl) - Sojda(56 Adamski), Ślęzak (69 Radliński), Wójcik (82 Świątek) - Drozdowicz. Żółta kartka: Wantulok. Sędziował: Damian Niebudek z Kielc. Widzów: 150. Piłkarze nożni tarnowskiej Unii odnieśli wyjazdowe zwycięstwo w Libiążu, z miejscowym Górnikiem. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył 17-letni napastnik "Jaskółek", Filip Wójcik, który wykorzystał doskonałe podanie Piotra Drozdowicza w 34 minucie meczu. Mimo przynajmniej kilku kolejnych okazji do powiększenia wyniku, mecz ostatecznie zakończył się wygraną podopiecznych Michała Szymczaka 1-0. Kolejny mecz tarnowianie rozegrają już w najbliższą sobotę, a rywalem "Jaskółek" będzie drużyna Nidy Pińczów. Spotkanie rozegrane zostanie na Stadionie Miejskim w Tarnowie, a początek pojedynku zaplanowano na godzinę 17:00.