Cenny remis "Słoników" (FOTO)
access_time 2015-09-19 23:07:42
W 9. kolejce piłkarskiej ekstraklasy w Mielcu Termalica Bruk-Bet Nieciecza zremisowała 1:1 z Pogonią Szczecin, jedyną niepokonaną drużyną w tym sezonie. Był to wyrównany mecz, lecz pod względem posiadania piłki Słoniki miały wyraźną przewagę.
Zespół z podtarnowskiej wsi od wygranej z Zagłębiem w 4.kolejce spisuje się rewelacyjnie, swoją dobrą postawą oraz wynikami zaskakuje na plus kibiców i dziennikarzy. W 66. minucie bramkę dla gości ze Szczecina zdobył Adam Frączczak. Gola dla gospodarzy w 84 minucie strzelił rezerwowy, nowy zawodnik Termaliki Martin Juhar. Spotkanie rozegrane w sobotę, 19 września oglądało około 2700 widzów. Na trybunach gościł prezes PZPN Zbigniew Boniek. Bramki: 0:1 Adam Frączczak (66-głową), 1:1 Martin Juhar (83). Żółta kartka - Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Mateusz Kupczak, Dalibor Pleva. Sędzia: Paweł Gil (Lublin). Widzów 2 702. Mecz w Mielcu. Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Sebastian Nowak - Dalibor Pleva, Pavol Stano, Dawid Sołdecki, Dariusz Jarecki - Dawid Plizga (62. Martin Juhar), Mateusz Kupczak, Tomasz Foszmańczyk (74. Mario Licka), Bartłomiej Babiarz, Jakub Biskup (80. Bartłomiej Smuczyński) - Wojciech Kędziora. Pogoń Szczecin: Dawid Kudła - Adam Frączczak, Jakub Czerwiński, Jarosław Fojut, Mateusz Lewandowski - Karol Danielak (83. Miłosz Przybecki), Rafał Murawski, Mateusz Matras, Wladimer Dwaliszwili (87. Marcin Listkowski), Patryk Małecki (46. Takafumi Akahoshi) - Łukasz Zwoliński. Tekst, foto: Wojciech Biedroń