Noworoczne spotkanie zawodników Tarnovii
access_time 2016-01-04 08:12:00
Kilkudziesięcioletniej już tradycji ponownie stało się zadość. Punktualnie o godz. 12 w pierwszym dniu stycznia 2016 roku na boisku przy ul. Bandrowskiego w Tarnowie rozegrane zostało piłkarskie spotkanie zawodników Tarnovii.
Naprzeciwko siebie stanęły drużyny Kawalerów i Żonatych. W tej pierwszej zagrali młodzi piłkarze – zawodnicy lidera klasy okręgowej, drużyna Żonatych – to wychowankowie tarnowskiego klubu, występujący aktualnie w innych zespołach, a także ci, którzy zakończyli już sportową karierę. Pierwszą bramkę w Tarnowie strzelił Mateusz Rzońca o godzinie 12.22.

Cztery minuty później do remisu doprowadził Marcin Gąsior. W drugiej połowie bramki zdobywali zawodnicy Kawalerów Bartosz Krużel i Łukasz Noga i tym samym mecz zakończył się zwycięstwem tej drużyny 3:1. Bramka strzelona przez Mateusza Rzońcę nie była jednak pierwszą w tym roku. Zdobywcą pierwszej jest wychowanek Tarnovii - Bartosz Kapustka, który uczynił to podczas Noworocznego Treningu Cracovii o godzinie 12.18.