Przegrana futsalistów na zakończenie sezonu
access_time 2021-04-11 10:25:00
Ostatnie w tym sezonie spotkanie rozegrali występujący w rozgrywkach I ligi futsaliści Unii Tarnów. W meczu rozegranym w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej zmierzyli się z zajmującym ostatnie miejsce w ligowej tabeli zespołem AZS AWF Wrocław. W pierwszej rundzie tarnowianie pokonali ekipę z Wrocławia 4:2.

W siódmej minucie wynik spotkania otworzył Wojciech Przybył. Kilka minut później do remisu doprowadził Vlasik Oleh. Następnie trafienie na bramkę zamienił Dawid Sojda, natomiast nieco później wyrównał Dominik Duda. Na tablicy wyników pojawił się remis, który utrzymał się do końca pierwszej połowy.

W drugiej części spotkania lepiej spisywali się goście. Tuż po rozpoczęciu celnym strzałem popisał się Marcin Gołębiowski i wrocławianie objęli prowadzenie 2:3. W dwudziestej piątej minucie do remisu doprowadził Dawid Sojda, jednak kilkanaście sekund później piłkę w bramce gospodarzy umieścił Dominik Duda. Niespełna minuty potrzebował Victor Coelho, aby podwyższyć prowadzenie wrocławian na 3:5. Bramkę kontaktową zdobył Tomasz Grzesiak jednak po celnym strzale  Vlasik Oleh przypieczętował zwycięstwo AZS AWF-u Wrocław 4:6.

Unia Tarnów – AZS AWF Wrocław 4:6 (2:2)

Unia: Sojda Dawid 2, Grzesiak Tomasz 1, Przybył Wojciech 1, Wałach Jakub, Gruszka Marcin, Adamski Szymon, Podobiński Konrad, Fryś Konrad, Sieńczak Michał, Stańczyk Konrad, Wardzała Dominik, Chudyba Damian, Strzelecki Dominik, Nosek Michał

AZS AWF: Vlasik Oleh 2, Duda Dominik 2, Gołębiowski Marcin 1, Coelho Victor 1, Olejnik Martyn, Sztaba Tomasz, Wielgosz Arkadiusz, Piesiak Jakub, Leśniewski Sebastian, Konieczny Marek, Pach Kamil, Sykulski Kacper.