Szczypiorniści Grupy Azoty SPR II ulegli Grunwaldowi Ruda Śląska
access_time 2021-03-27 15:26:00
W piątek, grający w grupie śląskiej rozgrywek o mistrzostwo II ligi piłki ręcznej mężczyzn zawodnicy Grupy Azoty SPR II Tarnów, podejmowali na własnym parkiecie drużynę SPR Grunwald Ruda Śląska.

Spotkanie od pierwszych minut układało się po myśli gości. Szybko wypracowali sobie niewielką przewagę, którą cały czas utrzymywali. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Grunwaldu 17:21.

Podobnie wyglądała druga część meczu. Tarnowianie nie wykorzystali kilku dogodnych sytuacji strzeleckich i pozwolili na powiększenie przewagi, która utrzymała się do końca spotkania. Ostatecznie szczypiorniści SPR Grunwald Ruda Śląska pokonali drużynę Grupa Azoty SPR II Tarnów 32:39 i dopisali do swojego dorobku komplet punktów.

Grupa Azoty SPR II Tarnów - SPR Grunwald Ruda Śląska 32:39

Grupa Azoty SPR II Tarnów: Kociuba 8, Mróz 6, Kwarciński 4, Wajda 4, Sikora 3, Hoim 2, Tuman 1, Bednarz 1, Mądel 1, Wątroba 1, Małek 1, Porębski, Łabno, Hołda, Zając, Chłopek.