Przegrana Grupy Azoty SPR II na rozpoczęcie rundy
access_time 2021-02-13 19:13:00
Występujący w czwartej grupie II ligi piłkarze ręczni Grupy Azoty SPR II rozpoczęli finałową rywalizację. Ich przeciwnikiem w sobotnim spotkaniu był zespół SMS ZPRP III Kielce.

Pierwszy pojedynek rundy finałowej był dość wyrównany. W pierwszej połowie goście utrzymywali niewielką przewagę i rozstrzygnęli ją na swoja korzyść 13:15.

Podobnie wyglądała druga część spotkania. Kielczanie kontrolowali przebieg gry, utrzymując bezpieczne prowadzenie. W samej końcówce gospodarze zbliżyli się do szczypiornistów z Kielc i na minutę przed końcem przegrywali tylko jednym trafieniem. W ostatnich sekundach meczu podopieczni trenerów Marcina Janasa i Szczepana Greczyńskiego mieli szansę na wyrównanie niestety lepsza okazała się defensywa gości, którzy po skutecznej obronie zdołali jeszcze dorzucić jedną bramkę. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 31:33 i komplet punktów powędrował do Kielc.

Grupa Azoty SPR II - SMS ZPRP III Kielce 31:33 (13:15)

Bramki dla Grupy Azoty: Mróz 8, Klamrzyński 7, Porębski 7, Wątroba 5, Hoim 4.